Blog (nie)dojrzałej kobiety


Zdecyduj się, kobieto! .. 2017-09-03. 20:56

Niby jest wszystko tak, jak zawsze tego chciałam. Marzenia, wyobrażenia o życiu, pasje... Jednak znowu wróciło to głupie uczucie, ten okropny ścisk w gardle, poczucie, że czegoś jeszcze brak. Zazwyczaj mam taką dziwną mentalność, że im więcej mam, tym więcej chcę.


Tak zwyczajnie po ludzku brakuje mi kontaktu z ludźmi. Rozmowy ze znajomymi, spotkania towarzyskie... Co złego było w mojej monotonii? Co złego było w tym życiu?


Przypominają mi się lata samotności. Zupełnej pustki w życiu. Już nie chodzi tylko o samotność w sercu, brak miłości. To był po prostu zupełny brak ludzi. Byłam takim pustelnikiem, sama na środku wielkiej pustyni. Tylko ja, piasek i słońce. Zero znajomych, zero kontaktu z innymi, zero imprez, zero wszystkiego. Zapomniałabym jeszcze o "narzekaństwie". Nie pozostawało mi nic innego. Co może robić człowiek, który jest zupełnie sam? Do dyspozycji ma jedynie monitor i klawiaturę. Czym to się różni z dniem dzisiejszym? Doszły do niego dwie istoty. Poza tym jest tak samo. Zalety? Połowa sukcesu osiągnięta. Wady? Druga połowa do osiągnięcia. Chociaż ta wada może być i zarazem zaletą, bo mam motywację do dalszych zmian. Trudno będzie dojść do nich. Jestem w punkcie wyjścia nicości.


Do boju Kejt, do boju!
e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]