Powrót zrzędy | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Powrót zrzędy .. 2019-07-14 ..09:45

Kiedy prawie przez przypadek odpisałeś na wiadomość od razu, zamiast odczekać odpowiednią ilość czasu: (i tu zdjęcie gościa łapiącego się za głowę z szyderczym uśmieszkiem). - serio? W XXI wieku musimy na siłę udawać, że niby nam nie zależy? Po co sami stwarzamy sobie jakieś śmieszne pozory? Czyżbym była już za stara, by to zrozumieć? A może zbyt sztywna, by się z tego śmiać?


Memy. Czasem śmieszne, czasem nawet krzywdzące. Obrazki, obrazeczki z tekstami identyfikującymi jakieś grupy społeczne czy też pojedyncze jednostki. To niby tylko żarty, ale kiedy widzisz, że któryś dotyczy Ciebie i ktoś z boku śmieje się z tego, to obrócić to w żart, czy pogrążyć się w smutku? Są ludzie tacy jak ja, którzy nie umieją przejść obojętnie wobec niektórych faktów. Rozkminiają, analizują i się zastanawiają - jak typowi romantycy. Wszak nie wszyscy jesteśmy tacy sami, nie wszyscy mamy takie same poczucie humoru, nie wszyscy nabieramy odpowiedniego dystansu do pewnych rzeczy. Pisałam wczoraj o luzie, ale bez przesady. Całkowicie nie zrezygnuję z mojego popieprzonego charakteru.


Nie lubiłam memów, nie lubię i nie polubię. Pozostanę sobie tym szarym sztywniakiem stukającym w klawiaturę, wypisując kolejne słowa na swojego (nie)zwyczajnego bloga.


Dodaj komentarze-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]