Bez krzty normalności | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Bez krzty normalności .. 2018-10-23 ..19:51

Wierzysz w magię?


Tak, w magię dat. Coś nieustannie daje mi do zrozumienia, że ważne dla mnie rzeczy dzieją się tylko w niezwykłe dni. "Szef" chyba bardzo mnie kocha, że wybrał właśnie mnie. Szesnasty października, osiemnasty maja, trzynasty maja, dwudziesty siódmy kwietnia, drugi kwietnia... Za dużo tego, nie wierzę w przypadki. Zaraz mi ktoś powie, że jestem dzieckiem szatana i że wierzę w jakieś taroty i zabobony. Nie, ja jestem dumna, że mogę doświadczać czegoś tak niespotykanego. Czekam na kolejny cud.


Tymczasem moje uszy przenikają przez odmęty smutku, a usta pobierają coraz to większe łyki mojej ulubionej czarnej. Zaniedbałam to miejsce aż na tyle, że nawet nie zauważyłam kiedy zniknęły stąd tak bliskie memu sercu blogi. E-blogi schodzą na psy. Chyba już to kiedyś mówiłam? Jak można aż tak bardzo mieć w tyłku fakt, że od kilku miesięcy (jak się dowiedziałam od jakże nieocenionego Elvenoora) nie działa system tokenów, przez co nie da się komentować już żadnych wpisów. Oni są już gorsi ode mnie! Gdyby nie ogromny sentyment, już dawno bym to rzuciła w kosmos. Zbyt dużo pracy włożyłam w stworzenie tego miejsca, w grafikę, we wpisy..


Mój mózg znowu ma zagadkę. Może ja naprawdę jestem psycholką i tak świetnie się maskuję? Ostatnio znowu usłyszałam, że jestem Borderline. Szlag! Już to wałkowałam, miałam taką rozkminę, że nawet sama tego nie ogarniam. Serio, aż tak to widać? Zdaję sobie sprawę, że zdrowa na zmysłach, to ja na pewno nie jestem, ale diagnoza? I scare!! Niestabilność emocjonalna, strach przed utratą, przywiązywanie się do osób i rzeczy... Nie zbyt wiele tego? O, my God!


Jak tak, to wszyscy jesteśmy pierdolnięci!


Dodaj komentarze-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]