Starożytni ludzie? | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Starożytni ludzie? .. 2016-01-13 ..20:15

Internet, wolność słowa, anonimowość = poczucie bezkarności? Myślicie, że możecie pisać sobie co ślina na język przyniesie? Tak bez zastanowienia, bez żadnych skrupułów. Jak bardzo mogło nudzić się człowiekowi, który wypisuje takie rzeczy na blogu?Czy ludzka nienawiść nie zna granic? Wciąż żyjemy jak ludzie w epoce kamienia łupanego? Wciąż króluje zasada "oko za oko, ząb za ząb"? Człowiek żyjący w XXI wieku, w przepychu wynalazków, cudów techniki - niby mądrzejszy od tych sprzed kilku tysięcy lat, a jednak zacofany psychicznie. Zadziwia jak bardzo człowiek jest skłonny do dopięcia swego, do postawienia na swoim. Zemsta. Nawet najsłodsza może wprowadzić gorycz w życiu. Naprawdę nie boimy się odpowiedzialności karnej? Obrażanie ludzi nawet w internecie to zniesławienie. A jednak są odważni, którzy myślą, że wszystko im wolno. Może czas wyrwać się z epoki starożytnej i pomyśleć. Tak po prostu pomyśleć.


"Jeśli re­guł mo­ral­ności nie no­sisz w ser­cu, nie znaj­dziesz ich w książkach." Monteskiusz


Dodaj komentarzklasyczna gorzka .. 2016-01-17 .. 03:00
Heeeey, przepraszam!! Tak, pamiętam pisałam do Ciebie w sprawie szablonu. Nie odpisałam od razu, bo sesja przed sesją :/ :/
Konkretnego pomysłu na szablon jeszcze nie mam, ale odezwę się do Ciebie w najbliższym czasie, o ile jeszcze zechciałabyś go wykonać :D
Pozdrawiam
klasycznagorzka


elvenoor .. 2016-01-14 .. 20:22
Pewnych ludzi "powinno się zamykać w kaftanach, bo są nienormalni", jak to kiedyś pisała mi owa osoba.Niektórzy mają chorą psychikę i potrzebują nadzoru psychologa.Ale przeważająca większość takich przypadków to po prostu skrajnie rozwinięte w swoich ideach buce, często zmanipulowane przez pewne ośrodki polityczno-medialne.
Wszystkich szerzących kwas, jad i wszelkie zło, wszystkich "bólduperów" o hajs (bo zapierdalam 24h/7 i gówno dostaję, a ktoś inny łatwo i szybko pławi się w luksusach) manipulatorów i podjudzaczy - utylizować w komorach gazowych, rozstrzelać, potopić, bo to oni sa najbardziej niebezpieczni!
Gardzę takimi ludźmi, szczególnie że często nie umieją swojego syfu ładnie zredagować i nie znają nawet podstawowych technik edycji tekstu (duże litery, nierówność czcionek, spore akapity...skąd ja to znam?)


KimJestem .. 2016-01-14 .. 19:48
No tylko czekałam aż o tym wspomnisz. Jak bym Cię nie znała...
Czy ja pisałam do Niej "Ty k..."? A może coś w lepszym stylu? Może oskarżałam ją o coś, jak ten świr o morderstwo? Błagam Cię.


elvenoor .. 2016-01-14 .. 15:30
Oj, wielkie mi co, kolejna "kwasowo-sadowa" osoba...jedna z miliarda na świecie! Każdy w pewnym stonpiu jest hejterem, nienawidzi, wypisuje różne nagonki "narodowo-żydo-faszysto-polskie".Każdy w każdym kraju!
Taki już jest człowiek.A że są osoby, które "nienawidzą bardziej", to trudno.
Generalnie zasada jest prosta: PÓKI TEN KTOŚ WYŻYWA SIĘ NA INTERNECIE I NIKT Z TEGO TYTUŁU NIE CIERPI - WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU.
Przypomnij sobie ostatni kwartał minionego roku i pewną panią, która...a z resztą wiesz o co chodzi ;)


frausuchen .. 2016-01-13 .. 23:54
To pewnie jakiś świr. Wszystko na to wskazuje ;)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]