Słowa z serii tych do R. | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Słowa z serii tych do R. .. 2014-11-20 ..15:48

Moje życie skłoniło mnie właśnie do kolejnych przemyśleń. Codziennie zdarzyć się może coś nowego, codziennie całe życie może się odmienić. Codziennie... Bywają rzeczy, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Bywa tak, że zarzekamy się do nie popełnienia kolejnego "głupstwa", jednak to głupstwo okazuje się nim nie być. Czasami trzeba dać sobie szansę na przemyślenie sytuacji, na naprawę czegoś, co jeszcze dzień wcześniej odeszło w zapomnienie i zdawało się być już tylko fikcją. Nie będzie żadnym odkryciem fakt, że życie jest jedną wielką niewiadomą, która co rusz nas zaskakuje. Długo wahałam się jak postąpić, ale w ostateczności czuję, że zrobiłam słusznie. Wierzę, że to nie będzie kolejnym błędem, który za kilka notek będę tu opłakiwać. Pozostała mi tylko cierpliwość, wyrozumiałość, no i zaufanie przede wszystkim.


Widzę zmiany, zmiany na lepsze.


Kejt jest szczęśliwa.


Kejt to wie.


Jakże zaskakującym faktem jest też to, że wreszcie postanowiłam coś ze sobą zrobić. Zawzięłam się i nie odpuszczę. Mianowicie zaczęłam intensywnie ćwiczyć. Pragnę przybrać na wadze. Tkanka tłuszczowa to niezbyt dobry pomysł, także chcę nabrać mięśni.


Całusy ;*


Dodaj komentarzelvenoor .. 2014-11-21 .. 07:25
Od niedawna także próbuję jakoś się wzmocnić fizycznie.Ćwiczę w domu po 15 minut,zaczynając od biegu w miejscu a kończąc na hantelkowaniu lewej ręki (prawej wolę nie narażać,jeszcze mi te płytki popękają i będzie bieda.Co do biegania,to robię tak a nie inaczej,bo nadal nie mogę jakoś się przełamać by wyjść z domu na stadion.
Czytając o "codziennej szansie" nie bardzo chce mi się w to wierzyć.Codzienność jest taka sama: praca/nauka-dom-praca/nauka dom...nic się nie zmienia.Życie zaskakuje nas od czasu do czasu,ale jest to zbyt rzadko by nazwać to "codzienną szansą",przynajmniej wg mnie.


aga1107 .. 2014-11-20 .. 20:20
Ja też trzymam kciuki.

młodygroźny .. 2014-11-20 .. 16:36
To trzymam kciuki byś wytrwała w postanowieniu i życzę powodzenia :-)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]