"...jak na pustyni kwiat." | Blog (nie)dojrzałej kobiety
"...jak na pustyni kwiat." .. 2014-11-10 ..10:15

Zakazany owoc. Najbardziej pożądany przez ludzi. Im bardziej niedostępny i nieosiągalny, tym bardziej go pragniemy. Natura ludzka jest pokrętna. Godzenie się z nią bywa bardzo trudne i skomplikowane. Mimo iż nie da się nic zrobić, dalej brniemy ku zdobywaniu. Jak szaleńce przez mgłę osłaniającą owoc. I choć wiesz, że przegrasz, dalej idziesz. Odważne. Zdajesz się na nieuchronną klęskę mimo wszystko. Ludzie, choć sami o tym nie wiedzą, mają w sobie wiele z romantyka. A potem zaś wiele z Polaka. Narzekają, że nie wyszło, choć od początku wiedzieli, że idą po ów zakazany owoc. Smutne, ale prawdziwe.


Stare musi się skończyć, by mogło zacząć się nowe. Coś jak z K. Nie wiem czemu, nie wiem za co, ale zerwała kontakt. To znaczy teoretycznie wiem, bo rzekomo ją okłamałam. Tylko nie wiem z czym. Hm. A może z płcią?! Może jestem jednak jednak facetem? - Niieeee. To by było zbyt proste. :) Jak widać, głupota ludzka nie zna granic. Skończyło się. Kejt zaś zaczęła teraz oficjalnie oszczędzać. - Lilly, możesz być dumna. Dołączę do Ciebie. Dam radę! Za rok ponawiam maturę z języka polskiego. Zdaję rozszerzenie. Oh, mogłam od razu o tym pomyśleć. Czeka mnie spory wysiłek. Praca, oszczędzanie, nauka do matury. Jejku, jak to brzmi. :) Matura dawno zdana, a tu proszę - znowu. Kto by pomyślał. Myślę, że już mi się nie odwidzi kierunek. Była architektura, była ekonomia, była nawet medycyna... Ale jest filologia polska. Tego się trzymajmy.


+ koniec ze znajomościami ne e-blogach. Kejt miała być incognito.


A ja, ja bez Ciebie jak na pustyni kwiat.


Dodaj komentarzelvenoor .. 2014-11-13 .. 14:53
Współczuję Ci,Kejt.Ile Ty musiałaś przejść,ile chłopaków miało po Tobie same nieprzyjemne myśli.Chyba jestem jedynym wyjątkiem,który w pewnym stopniu rozumie Twoje błędy,szukanie własnej drogi do czegoś lepszego,czegoś wspanialszego.Każdy człowiek ma to "zakodowane",nawet gdybyś chciała zaprzeczyć.
Mam jedynie nadzieję,że w końcu odnajdziesz to,za czym dążysz i poznasz takich ludzi,z którymi lekkim będzie każdy następny dzień.
Tego Ci życzę :)


rafal .. 2014-11-13 .. 10:23
ok nic juz nie chce mozesz juz nie dzwonic. najlepiej sama soe zablokuj mam tego dosc nie doroslas do719 pewnych spraw

wiewiorevo .. 2014-11-12 .. 13:12
ależ Ty śmieszna jesteś :v

KimJestem .. 2014-11-11 .. 21:47
Rafał, przeginasz już. Przestań wypisywać komentarze o treści prywatnej. Mój blog to nie skrzynka mailowa. Chcę być tu anonimowa, więc to uszanuj. To ludzie czytają. Poza tym skończ wmawianie mi rzeczy, ktore są totalną fikcją i paranoją. Nie zmieniłam numeru telefonu i nigdzie Cię nie zablokowałam. Dzwoniłam i pisałam smsy, więc nie mów mi, że mam Cię za przeproszeniem w dupie. Jak chcesz pogadać, to telefonicznie, a nie na blogu.

rafal .. 2014-11-11 .. 18:44
aha nie mam kontaktu do ciebie wiec nie wylewaj zalów tu na blogu bo wiecej nie mam zamiaru w te brednie wchodzic

rafal .. 2014-11-11 .. 18:39
swietnie mnie kazesz zle masz zadowolenie z tego kiedys mowilas chcesz byc ze mna odpowiedzialem tak a ty cytuje a ja nie
nie wiem teraz widze sie bawisz ze mna powiedz w koncu odwal sie i bedzie sprawa jasna a tak bwisz sie w kotka i myszke ale masz ubaw jaka kara ze sie nie odezwiesz zablokowalas tel nie zmenilas numer hee a ze ja 2 dni nie oglem znalezc tel bo wpad miedzy siedzenie to nie moglas przewidziec jestes tak przewidujaca niby ok nie dzwon nie musisz ale jak bedziesz miala czas obejrzyj film duma i uprzedzenie idealna sytuacja sterowanie rodzicow kto i z kim to wszystko uwazam ze koniec miedzy nami nawet nie wysle ci zyczen bo juz nie mam jak tak sie zablokowalas wiec zyj sobie sama dla siebie


KimJestem .. 2014-11-10 .. 10:39
I Kejt tak robi :)
Również pozdrawiam w mglisty (u mnie) dzień.


aga1107 .. 2014-11-10 .. 10:35
Najważniejsze wq życiu to wiedzieć czego się chce i do tego dążyć, pozdrawiam cieplutko w chłodny listopadowy dzień.:)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]