"Zagubiony w fikcji, znajdziesz harmonię" | Blog (nie)dojrzałej kobiety
"Zagubiony w fikcji, znajdziesz harmonię" .. 2014-10-25 ..23:41

Dający z siebie wszystko pracuś wybuchł. Granat tłumiący się w jej wnętrzu nie wytrzymał. Eksplozja była potężna. Bo kto by się nie zdenerwował? "Keeeejt! Potrzebuje cały gotowy frontpanel. Keeeejt! Zmontuj mi światłowód. Keeeejt! Możesz się sprężać? Keeeeejt! Mocniej dociskaj grile. Keeeeeejt! Potrzebuje jeszcze panel." - A może ktoś mi pomoże?! - Oh, ile można? W dodatku przestała być cicho. Tak, bo ona się stara, robi wszystko jak najlepiej (każdy to potwierdza), przychodzi punktualnie z przerw, a reszta?! Cholera jasna. Przychodzi na linię, a tu pustka. Po dziesięciu minutach od zakończenia przerwy zaszczyca ją jedna osoba. Wow, po dwóch idzie następna, a za nią cała reszta. - O nie! - pomyślała - trzeba coś z tym zrobić. - Poszła to zgłosić. I tak nic nie dało, ale przynajmniej im się dostało. Całe szczęście, że był z nią jej ulubiony zespół Lostprophets. O taaaaak! Uwielbia go. W tamtą noc po raz pierwszy posłuchała wszystkie ich piosenki jedna po drugiej. Dokładnie 55 utworów. Więcej bynajmniej nie zna :) Kejt jest bardzo silna. Znowu w pracy zasłabła. Taksówka wywiozła ją na pogotowie, po czym pieszo o drugiej w nocy musiała iść samotnie do domku. Bała się, ale była dzielna. Położyła się, popłakała z bólu i zasnęła.


Może jestem innym gatunkiem
Może ja już nie słucham.

Nie narzekałam ani razu, że jest jej źle. Po prostu to zniosłam. Tego dnia przekonałam się, że się myliłam. Zaskoczyła mnie ta rozmowa. Masz szlachetne serce. Zawsze o tym wiedziałam. Ale teraz naprawdę jestem dumna. Przesyłam równie chaotyczne dziękuję.


Ekhem. Kejt by zapomniała. Musicie koniecznie poznać odrobinkę mojej ulubionej muzyki. Nie jestem w stanie pokazać wam wszystkich piosenek, ale zamieszczę dwie ulubione. Ciężko było je wybrać, bo wszystkie są świetne. Jeszcze nigdy nikt nie odpowiedział "tak" na pytanie: "Znasz Lostprophets?" Jak można nie znać tego zespołu? :) Dawno temu, sama nie wiem ile lat już minęło, zaczęłam ich słuchać codziennie i do tej pory mi się nie znudzili. Może kogoś zarażę. ;) A! Dziękuję osobie, która pokazała mi ten cudowny zespół.


Lostprophets - Street of nowhereLostprophets - A Little Reminder That I'll Never ForgetPolecam również przeczytanie tekstów piosenek. Genialne. :)


Dodaj komentarzjajakoja .. 2014-10-29 .. 22:11
Kejt, kto, jak nie Ty Kruszynko. ;)

meme .. 2014-10-26 .. 14:28
nigdy się nie poddawaj:)
pozdrawiam ciepło;)


aga1107 .. 2014-10-26 .. 11:29
Jesteś o wiele silniejsza niż ci się wydaje.

KimJestem .. 2014-10-26 .. 10:54
Jest Jest za co ;)

elvenoor .. 2014-10-26 .. 08:07
I nie ma za co ;)

elvenoor .. 2014-10-26 .. 08:03
Wiem,że lubisz rocka.Ja również w pewnej mierze słucham takich utworów,choć w mniejszej częstotliwości.Jest jednak pewien utwór który powala mnie z nóg każdego dnia: Paradise Lost - Small Town Boy <3 Rozpływam się gdy tego słucham,naprawdę ten utwór "robi mój dzień",że tak to ujmę.Polecam :)

zacheta .. 2014-10-26 .. 02:30
Kimjestem, Ty jesteś silniejsza niż myślisz. Też taka kiedyś byłam. Zorganizowałam swoje życie tak, żeby nie mieć za dużo czasu na myślenie, a "problemy" same się rozwiązały.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]