Imany vs Popowska | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Imany vs Popowska .. 2014-07-13 ..15:38

Szanowna Katarzyna Popowska nie popisała się talentem muzycznym. I to jeszcze moja imienniczka. Wstrząsające po prostu. Mowa tutaj o ewidentnym podobieństwie melodycznym w jej utworze z dziełem Imany. Czy tylko ja widzę, że ta denna piosenka to nieudany plagiat tak wspaniałej piosenki, jaką jest piosenka Imany pt. You will never know? Słuchając tej piosenki ostatnio w radiu miałam nieodparte wrażenie, że skądś znam tę melodię, że gdzieś ją słyszałam. Tylko nie mogłam sobie przypomnieć jaki to utwór. Wreszcie wydumałam, że to właśnie piosenka You will never know, która dla mnie osobiście jest piękna. Ludzie potrafią dla kasy i sławy zrobić naprawdę wszystko. Upodabniają się do innych nie tylko w wyglądzie, zachowaniu, ale jak widać również i w kopiowaniu twórczości. I nikt mi nie powie, że nie mam racji! To samo jest tutaj na e-blogach. Masa wpisów przerośnięta głupotą i nieudaną kopią innych. Warto czasami pomyśleć i napisać coś swojego. Na pewno większa satysfakcja niż żerowanie na cudzym wysiłku.


Załączam do porównania oba utwory. Komentujcie :)


 
Dodaj komentarzxyz789 .. 2014-08-19 .. 14:14
Autorka powyższego tekstu też się nie popisała. Przysłowie "Trafiła kosa na kamień" oznacza "znaleźć godnego siebie przeciwnika".
A w tym tekście jest potraktowane jak "znaleźć w końcu rozwiązanie", "przypomnieć sobie"

Zacytuję więc mądre słowa autorki: "Warto czasami pomyśleć i napisać coś swojego." No właśnie, a pomyśleć ;)


wiewiorevo .. 2014-07-15 .. 22:42
Nie muszę sprawdzac, która wersja lepsza. You... znam, bardzo lubię ten kawałek, a to coś polskie, meh, nie jest warte zatrzymania Lany ;)
Plagiaty zawsze będą, jak ktoś się nie potrafi wybic na czymś swoim, to będzie próbował na czyimś i niektórym się to udaje, a szkoda.


kimjestem .. 2014-07-13 .. 18:46
Dobra, pomogę. Chociaż mogłaś szybciej pisać. Od tego mam weekendy. W tygodniu jestem przemęczona pracą. Ale jakoś się dogadamy. Pisz na GG.

open .. 2014-07-13 .. 18:37
Potrzebuje pomocy! Zmieniamy szablon! :D Chciałam obiecać że będzie tym razem łatwo ale jednak nie, będzie jeszcze gorzej niż ostatnio :D Daj znać gdziekolwiek kiedy masz czas i czy podejmujesz wyzwanie :D
Ps. Tła nie ma w necie, nie ma go nigdzie :D


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]