Gasnę... | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Gasnę... .. 2014-07-07 ..19:07

Resztki moich zapasów sił dawno się wyczerpały. Nie widzę już światełka ku temu, że przyzwyczaję się wreszcie do rannego wstawania. Jestem przemęczona i niewyspana. Wiem, że narzekanie to moja specjalność. Ale mój organizm też ma swoje granice wytrzymałości. Dzisiaj zasnęłam w pracy, kręciło mi się w głowie i robiło mi się słabo. Nie jest to normalne. Już nie raz mi się zdarzało. Wiem jedno! To nie jest praca dla mnie. Nie radzę sobie z tym wszystkim. Zwolnię się jeszcze w tym miesiącu. Najchętniej już wcale bym tam nie wracała. Znowu zaczynam żałować, że w ogóle się tam zatrudniłam... Z dnia na dzień coraz mocniej czuję się tak, jakbym chodziła tam za karę. Nie dość, że samo siedzenie z tyłkiem na krześle przez 8h w nieklimatyzowanej hali jest wykańczające, to jeszcze moja nieodparta chęć snu. Jedynym pozytywnym aspektem tego wszystkiego jest to, że jest osoba, dzięki której aż tak bardzo o tym nie myślę. Nigdy bym się nie spodziewała, że mogłoby tak być, a jednak. Życie jest przewrotne i nieprzewidywalne.


Wybaczcie, że znowu zaczynam z narzekaniem. Myślałam, że już na zawsze uwolniłam się od pesymizmu i smutku. To moje zaskakujące na każdym kroku życie :)


To miała być mądra notka, ale wyszło jak zwykle...


"Człowiek cier­piący na bez­senność jest siłą rzeczy teore­tykiem samobójstwa. "


Dodaj komentarz



Kassel .. 2014-07-08 .. 00:01
Gdzie drwa rabia, tam Kassel leci :D Number uno- klon, schowaj sie, bo na szmaty poluja :) I naucz sie chociaz dobrze podsrabiac moj podpis,nieuku. Z duzej litery! Bo KASSEL to dla Ciebie potega :D Po drugie- kimjestem pracuje u mnie :D Moja osobista maskotka :D Po trzecie, nie gasniesz. Po czwarte, glowa do gory, jestes niska, to bez obaw, nie walniesz w futryne :D Po piate- kimjestem, lecisz.... :D:D:D:D

wiewiorevo .. 2014-07-07 .. 22:15
Nie wiem kim jesteś, nie wiem gdzie pracujesz, ale myślę, że z chęcią będę czytał Twojego bloga.

kassel .. 2014-07-07 .. 19:32
Ale ty durna jesteś... Weź się w garść kobieto.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]