Ostatni będą pierwszymi | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Ostatni będą pierwszymi .. 2014-05-31 ..10:56

Czasami z nudów lubię zaglądać w ranking... Nigdy nie po to, by się dowartościować czy licząc na to, że się w nim znajdę. Ale tym razem niespodzianka. Mój blog znalazł się na setnym miejscu w rankingu najczęściej czytanych blogów w ciągu ostatniego roku. Dla mnie to spore wyróżnienie. Nie piszę nie wiadomo o czym, tylko po prostu o tym co mi duszy gra. Staram się to robić mądrze i chyba mi wychodzi. Dziękuję wszystkim za okazane zainteresowanie. Zakładając tego bloga nawet nie pomyślałam, że mogłabym osiągnąć taki sukces. Bo dla mnie jest to mały sukces. Nie piszę tego tylko dla siebie, ale i dla Was. Miło jest widzieć efekty swojej pracy. Bywały momenty przerw w pisaniu, ale zawsze mimo wszystko wracałam i pisałam dalej. Staję się coraz lepszym, bardziej wartościowym człowiekiem. Czuję tę zmianę od środka. Taki nawet bym rzekła mało znaczący ranking, a zainspirował mnie do napisania tego krótkiego wpisu.


Z innej bajki, pewnie jesteście ciekawi jak radzę sobie w pracy. Hm, śmiało mogę rzec, że bardzo dobrze. Początki jak zawsze bywały trudne, ale poradziłam sobie z nimi i nie poddawałam się. Podoba mi się to, co robię i myślę, że to w tym wszystkim jest najważniejsze. Jeśli robimy coś, co nie sprawia nam satysfakcji, łatwo możemy się zgubić. Zależy mi na tej pracy, póki co to ona ma zapewnić mi możliwość odbycia kursu i pójścia na wymarzone studia. Nieważne jaka jest stawka, ważne, że pracuję z przyjemnością, a nie za karę.


:)


Dodaj komentarzKatarzynka .. 2016-08-18 .. 10:12
Niesamowity wpis, aż mi się łezka zakręciła. Szukam wielu inspirujących wpisów, np. <a href="https://www.samotneserca.pl/szukam_kobiety/">sprawdź sam</a>

find .. 2014-05-31 .. 13:37
I o to właśnie chodzi. Dojrzałe myślenie to podstawa.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]