Jak zawsze komercja. | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Jak zawsze komercja. .. 2014-05-21 ..20:05

Darmowy hosting zdjęć


Od rana widnieje powyższy komunikat na stronie głównej. Teraz już wiem dlaczego e-blogi zmieniły właściciela. Dla kasy!!! Zauważyliście, że cała strona rozsiana jest odnośnikami do reklam? Nawet w tych śmiesznych opóźnionych przeprosinach w słowie "cała" podkreślone są litery "ca". Po najechaniu myszką pojawia się reklama. Jak dla mnie to żałosne. To tak się teraz zarabia? Te reklamy strasznie szpecą. Mnie to bardzo irytuje. Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale również na blogu każdego z Was tuż pod archiwum również dodana została ta reklama.


Oceńcie to sami...


Dodaj komentarzkimjestem .. 2014-05-21 .. 21:55
Zawsze najpierw patrzę na tekst piosenki. Bo melodia i brzmienie może być dobre, ale przesłanie i tekst do kitu. Ta piosenka ma wszystko. Jest po prostu genialna.
Things We lost in the fire, fire, fire!


Emptiness .. 2014-05-21 .. 21:36
Dopiero teraz odtworzyła mi się muzyka jaką dodałaś. Uwielbiam tą piosnkę! *.*
"We sat apart and watched
All we had burned on the pyre"
Zgadzam się tekst niesamowity! :)


Emptiness .. 2014-05-21 .. 21:32
Nie patrz na to jak na rewanż. :) Po prostu sama bym pewnie na to nie wpadła, żeby kogokolwiek dodać.. xd Zero wpływu itd. Po za tym zasługujesz, w końcu też zaglądasz na mojego bloga :)

kimjestem .. 2014-05-21 .. 21:12
No pewnie. Sama przyznałaś, że regularnie mnie odwiedzasz na blogu :) Więc się należy. Rewanżować się nie musisz tylko dlatego, że ja Cie dodałam. Nie lubię jak ktoś coś robi pod wpływem. Wolę żeby to była Twoja własna inwencja.

Emptiness .. 2014-05-21 .. 20:42
No niestety coś ze mną jest nie tak. Skaczę od nefrologa do urologa żeby zdecydowali czy nerki czy cała reszta mi nawala...
Ogólnie to 2 lata(?) temu miałam zapalenie płuc i z niewiadomych przyczyn zareagowały nerki i to dosyć poważnie. Do dzisiaj badania wykazują od 3 - 6 krwinek, których nie powinno być. Od tamtego czasu tak się szwendam po lekarzach. :)

Kurcze, wierna czytelniczka ? Haha dzięki :D Zaraz u mnie też wylądujesz w linkach ;)


find .. 2014-05-21 .. 20:27
Słuszna uwaga. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Stara zasada.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]