Sentyment | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Sentyment .. 2014-05-20 ..21:32

Dwa lata temu, kiedy zakładam bloga odwiedzałam wiele takowych portali. Żaden nie spełniał moich oczekiwań. Dopiero e-blogi sprawiły, że powiedziałam "Tak! To jest to." Hm... Podobała mi się strona główna, a mianowicie, że są ukazywane nowe notki, komentarze... Tak powinno być. Żeby ktoś mógł dotrzeć do mojego bloga, a nie żeby stał pusty i nie czytany. Jednak po dzisiejszym incydencie... Zawiodłam się bardzo. Nigdy wcześniej nie było takich sytuacji poza sporadycznymi awariami serwisu. Ale za każdym razem po naprawie było w porządku, nic nie ginęło. Notka, którą wczoraj napisałam była dla mnie ważna. Pisałam ją od serca, a teraz nagle jej nie ma. No przecież szlag człowieka trafia. Jak administratorzy mogli dopuścić do czegoś takiego? Mam nadzieję, że wszyscy pokrzywdzeni odzyskają swoje utracone wpisy. Rozważam przeniesienie swojego bloga na inny serwis. Jeszcze nie wiem jaki. Będę musiała się porządnie rozejrzeć w internecie. Jednak mimo wszystko do e-blogów się bardzo przyzwyczaiłam, mam do nich ogromny sentyment. Żal mi stąd odchodzić. Sama jeszcze nie wiem jaką decyzję podejmę. Z pisania na pewno nie zrezygnuję. To moja pasja.


O ewentualnych przenosinach poinformuję Was. Może mam jakiegoś stałego czytelnika, to warto żeby choć ta jedna osoba wiedziała :)


Dodaj komentarzjarkin .. 2014-05-21 .. 09:48
Mam -) Pinger...też ma wady ale chociaż mniej skomplikowany ;P

Emptiness .. 2014-05-20 .. 22:18
Zaglądałam na jego bloga jednak od dłuższego czasu cisza.. Szkoda, faktycznie fajnie czytało się jego wpisy.

kimjestem .. 2014-05-20 .. 22:16
Po prostu już miałam wrażenie, że wychodzi na jaw kolejna farsa... Wiesz, już kiedyś ktoś podszywał się za Kassela, to może teraz i ktoś podszywa się za mnie. Apropo... Widział go ktoś? Dawno tu nie pisał ;/ A szkoda, bo jego notki były świetne.

Emptiness .. 2014-05-20 .. 22:13
Nie unoś się, po pierwsze. Spokojnie. :) Po drugie ok, faktycznie mogłam się pomylić. Po prostu, nie wiem czemu skojarzyłaś mi się z jedną Kasią. Sory, zwykła pomyłka. Nie trzeba od razu z taki pretensjami wychodzić..

Emptiness .. 2014-05-20 .. 21:48
Ja chcę wiedzieć! :) (Może nawet jako pierwsza :D)
Właśnie "odtworzyłam" swoje blogi na bloggerze i jeśli jeszcze raz nastąpi podobna sytuacja to tez niestety będę rozważać rezygnację z e-blogów. Przykre, jednak takie sytuacje pokazują, że adminów nie bardzo obchodzą ludzie korzystający z serwisu. Jeśli już coś robili to powinni o tym poinformować, w końcu mają swojego bloga z informacjami... Wydaje mi się, że będą nikłe szanse na "odzyskanie" notek. Spieprzyli sprawę.
A nawet jak nie dasz mi swoich nowych namiarów to czytam twoje opowiadanie na bloggerze, więc jakiś kontakt będziemy mieć :)


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]