Absolwentka bez świadectwa | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Absolwentka bez świadectwa .. 2014-04-25 ..19:42

"Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości
musimy nauczyć się sami."

Napisał Adam Mickiewicz, w czym ma dużo racji. Do tej pory zawsze miałam o sobie opinię ogarniętej osoby. Jednak po dzisiejszym incydencie chyba na kilka miesięcy odbiorę sobie takowe zdanie na swój temat. Skleroza, zapominalstwo, roztargnienie... Zdarza się każdemu, prawda? Owszem, ale jak można zostawić w barze własne świadectwo ukończenia technikum?! - Jednak można. Ta dam! Pani Kejt potrafi :) Po gali absolwentów koleżanki namówiły mnie na piwo. Poszłyśmy zatem do baru na przeciw szkoły. Wychodząc stamtąd miałam dobre wrażenia. Było bardzo sympatycznie i miło. Tylko w połowie drogi do domu czegoś zaczęło mi brakować. Torebka była... Świadectwa już nie. Jak to ja panikara w amoku zaczęłam zapierniczać w obcasikach z obolałymi nogami, na których rozwijały się coraz bardziej pęcherze, do tego baru z powrotem mając nadzieję trafić na uczciwych ludzi. Uff. Wchodząc na teren baru byłam zdumiona, gdyż po tak długim czasie nikt nawet nie podszedł do stolika i nie posprzątał go. Jaki syf zostawiłyśmy, takiego go zastałam. A świadectwo dalej spoczywało sobie na ławeczce. Jakaż to moja ulga była na twarzy :)


Jaki z tego morał? Ludzie, nie łaźcie do barów ze świadectwami :D A jeśli już zdecydujecie się na taki hardcore, to pilnujcie go. Ile to człowiek się stresu musi najeść przez taki świstek. W takich chwilach lubię się pocieszać myśląc: "Dobrze, że mózgu (jeszcze) nie zgubiłam" :)


Pozdrowienia dla wszystkich tegorocznych absolwentów!


Dodaj komentarzJarkin .. 2014-04-30 .. 10:17
Ojej to się podziało :-)
Pozdrawiam i dziękuję za kokieterne komentarze :D Ładne...


lulumiranda99 .. 2014-04-26 .. 09:10
Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Każdy ma prawo do popełniania głupstw, pomyłek, zdarza się, gdyż jesteśmy tylko ludźmi.Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i odzyskałaś świadectwo.

pokutnik93 .. 2014-04-25 .. 23:58
Polszczyzną to Ty nie błyszczysz kolego więc kulturalnie powiem wypierdalaj !!!

hejter .. 2014-04-25 .. 22:00
masz racje jestes tempom idiotkom rze zostawilas swiadectwo w baze. tak sie nahlalas tego piwa rze zapomnialas o nim. jeszcze sie tym hfalisz glupia jestes

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]