Lubisz adrenalinę? | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Lubisz adrenalinę? .. 2014-04-21 ..13:01

Po raz drugi spojrzałam śmierci w oczy. Byłam pewna, że ten drugi raz będzie już ostatni. Myliłam się – żyję. To było niepowtarzalne uczucie. Zwyczajnie siedziałam przy komputerze, ale nagle bez powodu zaczęło boleć mnie serce. Pomyślałam „ znowu to serce, poboli i przestanie.” Nic bardziej mylnego. Doszły zawroty głowy. Moje ciało było coraz bardziej zagubione. Zupełnie oderwało się od umysłu. Resztkami sił poszłam otworzyć okno po czym dosłownie walnęłam się brzuchem na łóżko. Było coraz gorzej. W uszach zaczęło mi świszczeć, ciało zrobiło się zimne. Zaczęło drętwieć. Oddech był coraz wolniejszy i cięższy, a oczy zamykały się mimowolnie. Byłam pewna, że to ostatnie sekundy, ostatnie chwile, ale serce zaczęło normować swoją pracę, każdy organ wracał do pierwotnego stanu. Czułam, że odżywam, że dostaje drugie, ba trzecie życie. Adrenalina była nie do opisania. Coś niesamowitego. Fajnie przeżyć coś takiego. Dowiedzieć się jak to jest na skraju. Takie emocje tylko na kanale życia Kejt :)


Bałam się, ale cóż mogłam zrobić? – Tylko czekać.


Dodaj komentarzJacqueline .. 2014-04-22 .. 12:06
Właśnie Kassel nie bądź taki wyrywny, od razu sie pchasz z łapami:D

kimjestem .. 2014-04-21 .. 21:43
Wiedziałam! Od razu wiedziałam, że to ten zasraniec :) Kassel, bez nerwów ;) to tylko głupek.

kassel .. 2014-04-21 .. 21:40
Witaj ksero, dawno Cie buraku nie bylo :) Podniesiesz mi znow ogladalnosc ? Byloby milo, moj cieniu :) A teraz, idz grzecznie won, zasrancu, nawet notke o Tobie napisalem, deklu. Pozdrawiam i zycze sraki.

kimjestem .. 2014-04-21 .. 21:39
O nie! To nie Kassel. Tym razem poznaję! On nigdy nie pisze jednym zdaniem. Znowu się bawisz idioto?! Spieprzaj z mojego bloga!

kassel .. 2014-04-21 .. 21:37
I jak to jest zyc?

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]