Podszywanie się?! | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Podszywanie się?! .. 2014-04-18 ..10:45

Jak bardzo trzeba nienawidzić człowieka? Jakim chamem trzeba być żeby podszywać się pod kogoś?! Wczoraj zdarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja na moim blogu. Otóż jw. ktoś podpisuje się pod nickiem Kassela. Nie wiadomo czy ta wstrętna osoba zrobiła to tylko u mnie, czy gdzie indziej też. Osobiście jestem tym bardzo zniesmaczona, bo nie rozumiem po co ktoś to robi. Przykro mi, że ujawniło się to właśnie na moim blogu. Nienawidzę takiej obłudy i kłamstwa. Być może PODSZYWACZU teraz czytasz moją notkę i śmiejesz się do monitora. A ja Ci powiem, że to ja jedynie mogę się śmiać z Ciebie! Bo jesteś nikim! Zresztą wybacz prawdziwy Kasselu, ale przytoczę również Twoje słowa: nigdy mu nie dorównasz i nigdy nie będziesz taki/taka jak on! Także daruj sobie te głupie gierki. Szanujmy siebie wzajemnie. Na e-blogach nie ma miejsca dla takich kretynów, którzy nie potrafią podpisać się pod własną osobą!


A Ciebie Kassel przepraszam w imieniu tego imbecyla, bo przecież to w mojej notce ktoś zrobił Ci świństwo.


Dodaj komentarzkimjestem .. 2014-04-18 .. 22:42
Czytałam przed chwilą. Wiesz co, ja nie wierzę... Co tu się dzieje? E-blogi schodzą na psy.

kassel .. 2014-04-18 .. 22:38
Ja to juz zalatwilem, jedna notka:) Chyba moj "cien" osiagnal efekt odwrotny do zamierzonego :D Opisalem to w notce :D:D:D:D

kimjestem .. 2014-04-18 .. 22:35
To jakaś paranoja. Właśnie to zauważyłam! Kassel, uwzięli się na nas :(

kassel .. 2014-04-18 .. 21:57
Mozemy sie klocic, ale zwroc uwage, ze w nowych notkach tez masz jakiegos zidiocialego nasladowce chyba ;/

kassel .. 2014-04-18 .. 21:54
Mam na niego wyrabane. Nikt z moich ludzi, ktorzy znaja mnie z reala, to nie jest. Uwaznie dobieram znajomych, i wykluczam to. Mam tylko dwie opcje, dwoje ludzi. Oboje sa tu. I dowiem sie szybko, ktore z nich to robi. Jeszcze szybciej, jak sie moze zdawac :) Myslalem, ze to na konto mi sie wjebali, ale wczoraj dodano pierwszz koment, podszywajac sie pode mnie w czasie gdy...ja pisalem note o ateizmie. Co za pierwotny kretynizm :) Zal mi tego dałna :)

kimjestem .. 2014-04-18 .. 21:48
Dobrze, że masz do tego dystans. Ja już dawno bym się wkurzyła :) Myślałam, że to pierwsze to Ty pisałeś.

Kassel .. 2014-04-18 .. 21:15
Powyzszy koment to tez mie moj, o tej godzinie wlasnie wyszedlem do pracy w sklepie. Mic sie nie stalo,nie Twoja wina kimjestem. A teraz do tego leszcza-rob to dalej:-) i tak kazdy pozna,ze to nie ja. Ja wypowiadam sie paroma zdaniami,nie jednym, bo stac mnie na to,by sklecic pare zdan. Ty zas,idioto, nie umiesz napisac wiecej,bo wyszlo by szydlo Z worka,ze zamiast mozgu masz steropian. Mnie tym nie zirytujesz,i ze mna nie wygrasz. Jestes zalosny,zlodzieju mej tozsamosci,i brzydze sie Toba,klonie. Przepraszam kazdego,do kogo pisze ten tchorz.

kassel .. 2014-04-18 .. 16:45
Hmm... Ciekawe kto się pode mnie podszywa :>

kimjestem .. 2014-04-18 .. 13:01
No ja myślę, że nie, ponieważ czasami można takim zachowaniem napsuć komuś krwi niszcząc mu reputację. Ludzie potrafią wypisywać różne głupoty. Pozdrawiam.

lulumiranda99 .. 2014-04-18 .. 12:53
Takie podszywanie nie jest ani honorowe ani uczciwe. Jednak z drugiej strony mówią, że "naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa”. Zatem przyjęcie tego samego nicku, może być próbą okazania podziwu temu komu się tę nazwę zabrało. Pozdrawiam :)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]