Króciutko, ale pięknie... | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Króciutko, ale pięknie... .. 2014-04-17 ..12:40

"Każdy dzień przynosi wyjątkowe chwile. Sztuką jest je zauważyć i zatrzymać w pamięci. Każda z nich jest niezwykle krucha, ale słodycz jaką pozostawia w sercu jest jedyna w swoim rodzaju. Zbieram takie chwile, a potem sięgam do pudełka zwanego pamięcią i delektuję się nimi chwila po chwili." - Do tej pory nie widziałam w reklamach nic szczególnego. Słowa powyżej to (nie)zwykła reklama ciastek, a jednak zrobiono ją w tak urzekający dla mnie sposób. 


"Flames - they licked the walls. Tenderly they turned to dust all that I adore." - To zaś słowa z najpiękniejszej piosenki, jaką słyszałam. (bynajmniej do tej pory) Nie znam angielskiego, więc poszukałam tłumaczenia w internecie. Być może są w tym błędy, ale brzmi to mniej więcej tak: "Płomienie pełzały po ścianach delikatnie obracając w pył wszystko to, co kochałem."


Każdy z nas ma w sobie nutkę artyzmu i wrażliwości :)  Dziękuję.


Dodaj komentarzkimjestem .. 2014-04-18 .. 10:31
Komentarze na Twoim blogu są ode mnie. Pisane szczerze. Możesz być pewny. A co do podszywania się pod Ciebie, to przykro mi, że takie rzeczy mają miejsce. Też się zdziwiłam, że komentarz od kassela, bo sam dałeś słowo, że tego nie zrobisz, więc wzięłam to na poważnie. I jednak moje podejrzenia były słuszne, że coś jest nie tak.

kassel .. 2014-04-18 .. 01:51
Jakis szmatlawiec wstawil pierwszy koment, podszywajac sie pode mnie. Te komenty dwa u mnie, pod dwiema ostatnimi notkami, ta o filozofii i o religii, to Twoje,czy jakas kur*encja tez podpisuje sie Twoim nickiem? Wybacz zamieszanie, ale wkurzylo mnie to, ze na moich niemal oczach ktos dodal komenta na Kassel.

kimjestem .. 2014-04-17 .. 22:12
Co to za spam? Co tu się dzieje?

kassel .. 2014-04-17 .. 21:54
I niech ten debil, ktory podpisuje sie moim nickiem, zapamieta, ze ja zawsze pisze "Ci" z duzej litery. Moj klon, a raczej jakis nieudolny kretyn, musi sie duzo nauczyc...

kassel .. 2014-04-17 .. 21:52
Kogos swedza chyba palce i zeby, ze podpisuje sie jako ja. Zapewniam tego trolla, ktory napisal ten koment, ze nigdy mi nie dorowna, a widocznie to jego marzenie, by byc mna... Coz, biedny cwok.

kassel .. 2014-04-17 .. 21:39
W tym akurat przyznam ci rację. Ale nie ekscytuj się.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]