Lek na serce... czyli druga doba bez Ciebie. | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Lek na serce... czyli druga doba bez Ciebie. .. 2014-04-02 ..18:13

Ostatnio odzywaliśmy się do siebie w niedzielę po południu. W życiu nie pomyślałabym, że dojdzie do tego. Czułam się uzależniona od Ciebie iksie. A jednak się udało. Najdziwniej było pierwszego dnia, ale jakoś nie czułam potrzeby, by napisać, zresztą Ty też milczałeś. Pasuje mi to, tak mi dobrze. Wreszcie wyleczyłam się z Ciebie, z mojej depresji. Chce mi się żyć, chce mi się wszystko. Poza tym nie jesteś mi już do niczego potrzebny. Straciłam iksa, ale zyskałam przyjaciela. Teraz to on jest dla mnie najcenniejszy. Dzięki niemu nie myślę o iksie, nie tęsknię za nim. Zajmuje się mną cały czas. Nie, nie zakochaliśmy się w sobie. Istnieje przyjaźń damsko-męska. Masz wątpliwości? Zapraszam do dyskusji. Teraz słowa do Ciebie drogi przyjacielu. Dziękuję Ci, że pojawiłeś się w moim życiu, znamy się krótko, ale rozumiemy się świetnie. Pomogłeś mi wstać, pomogłeś mi wrócić do życia. Jesteś troskliwy, uprzejmy i sympatyczny. Nigdy mnie nie zostawiłeś w potrzebie. Kiedykolwiek bym miała problem, zawsze odpisujesz na sms-y. Na mojej twarzy powraca uśmiech. To jest prawdziwa przyjaźń. Z prawdziwego zdarzenia. Wierzę, że to nie kolejna naiwność, że przetrwamy w przyjaźni. Że mnie nigdy nie zostawisz. Moje życie wreszcie jest normalne. Pokazałeś mi co to przyjaciel. Aż się popłakałam na tą myśl. ;( Myślicie sobie: "Ale śmieszna typiara, ryczy, bo ma przyjaciela." W dupie mam negatywne opinie! Nigdy nie zaznałam przyjaźni, teraz kiedy ją mam, doceniam. A na moją wrodzoną wrażliwość serca nic nie poradzę.


Wreszcie mogę spacerować po chodnikach i uśmiechać się słysząc swoje ukochane nuty Rise Against. Dają mi niezłego powera! :D


Dodaj komentarzdecorator .. 2014-04-03 .. 20:52
Piszę komentarz tylko dlatego że pod koniec wymieniłaś grupę Rise Against. Myślalem że jestem jedyny człwiekiem w Polsce który słłcha ich na okragło :)

Emptiness .. 2014-04-02 .. 20:49
No to gratuluje, że to ogarniasz bo dla mnie to całe HTML jest czarną magią. Też się kiedyś zastanawiałam na tym, jednak w końcu doszłam do wniosku, że wolę rozwiązywać "problemy" z ludźmi niż z komputerami xD Po za tym grafik jest opłacalnym zawodem :)

kimjestem .. 2014-04-02 .. 20:28
No wiem, że fajny. W końcu sama robiłam. Chcę być grafikiem komputerowym. Sporo się sama nauczyłam.

Emptiness .. 2014-04-02 .. 19:33
Boże, mam tu poważne zaległości. Fajny szablon btw :)

pokutnik93 .. 2014-04-02 .. 19:12
Nie masz za co dziękować :) staram się jak mogę chce aby na Twojej ślicznej twarzy był ten piękny uśmiech który uwielbiam :)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]