To działa | Blog (nie)dojrzałej kobiety
To działa .. 2014-03-22 ..13:54

Powinnam chyba za to odkrycie dostać wielką Nagrodę Nobla. No dobra, nie będę już taki narcyzem ;p Ale wynalazłam świetny sposób na ulgę psychiczną. Pierwszy raz moja depresja trwała tak naprawdę kilka godzin, mam nadzieję, że to się utrzyma. Trzymajcie kciuki! Jak to zrobiłam? Już zdradzam drogie panie :) Uprzedzam od razu, że metoda jest bardzo trudna i wymaga wielkiej odwagi i dobroduszności. Od rana piszę z nim... Sama się dziwię, bo wczoraj późnym wieczorem pytał mnie o jakiś banał, a ja spałam. Obudziłam się o ósmej i odpisałam. Najpierw się cięliśmy, ale później było jakoś lepiej. Piszemy już sporo czasu, a to takie dziwne. Zaczęło mi to dobrze robić. Doszło do mnie coś ważnego. Pomyślałam: "Po co mi złość? Nie cofnę niczego. Skrzywdził mnie, ale czy nienawiść mnie wyleczy? Czy dręczenie swojej psychiki ciągłymi myślami coś da? NIE! Ja mu szczerze z całego serca wybaczę!" I tak zrobiłam. Napisałam dokładnie coś takiego w sms-ie: "Oszalałam, ale ktoś nauczył mnie być dobrym człowiekiem. Ktoś mi wiele pokazał, wytłumaczył. Ktoś nauczył mnie nie myśleć tylko o sobie. Ktoś pokazał mi jak być lepszym człowiekiem. Takim się stałam. Ulży mi tylko teraz. Bo wybaczam Ci. Nadstawiam drugi policzek i wybaczam Ci wszystko, co złego mi zrobiłeś. Wybaczam z całego serca." To nie było łatwe, ale trzeba na to wielkiej odwagi. Jestem z siebie mega dumna! Widocznie ten związek to była dla mnie lekcja. Dzięki niemu (związkowi) nauczyłam się bardzo wielu rzeczy. Jestem tego pewna. Ktoś, kto teoretycznie powinien być moim wrogiem, okazał się dla mnie lekarstwem i wybawieniem. Nieprawdopodobne zjawisko, jak sercem, duszą można zwyciężyć swój ból. Myślę, że z mojego doświadczenia, niezwykle bolesnego, każdy z nas powinien czerpać naukę i wyciągać wnioski. Nie bądźmy samolubami, narcyzami ani egoistami.


Dodaj komentarzkassel .. 2014-03-22 .. 17:45
Dzieki za wyjasnienie :) Widzialem komentarz, i rzucilem wyzwanie :D Zobacz sama :D

kimjestem .. 2014-03-22 .. 17:39
Tak, już czytałam. Dałam komentarz. Zresztą looknij :D A link? To proste. Pod zakładkami \"Strona głowna\" \"Katalog\" Regulamin itd. Masz \"Mój blog\" Dodaj notke ... i Linki. Klikasz w te linki i tam dodajesz sobie blogi, które Ci się podobają, strony które lubisz. No ogólnie, dowolne linki.

kassel .. 2014-03-22 .. 17:25
Rekłeszczyn ad ansłerejszyn- a jak to sie robi ? :D Dziekuje :)Ps. Nowa notka, powinnas zobaczyc, dowiesz sie czemu :)

kimjestem .. 2014-03-22 .. 17:23
[Ansłer] dla kassel: to tam po prawej, to z sympatii do Ciebie i Twojego bloga :)

kassel .. 2014-03-22 .. 17:13
Moge miec kłeszczyna ? Co to, bo jestem zoltodziobem,ze jestem po prawej stronie na Twoim blogu, mein ksywa ? :)

kimjestem .. 2014-03-22 .. 16:19
Chyba mnie źle zrozumieliście. Ja nie jestem z tym człowiekiem. Nie wróciłam do niego. Nie chce tego. Nie potrafię. Nie ufam mu i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze potrafiła komuś innemu.

kassel .. 2014-03-22 .. 16:07
Dokladnie. Kazdy egoista, mysli tylko o sobie,tylko ja,biedny, o mnie :D

Jacqueline .. 2014-03-22 .. 15:31
Sorry, ze to napisze, nie spodoba Ci sie to, ale poświęcasz siebie dla kogoś kto nic dla Ciebie nie poświecił. To nie wybaczenie i nadstawienie drugiego policzka, drugi już nadstawilas wybaczajac po raz pierwszy. Teraz to już będziesz chłopcem do bicia. Kimś kto wszystko zawsze wybaczy. Jeśli tak Ciebie ranił to jakim cudem możesz zakładać ze nie zrobi tego ponownie. Jeszcze raz sorry ze byłam szczera.

Camilla .. 2014-03-22 .. 15:17
Jestem pod wrażeniem czytając Twoje notki. Czuję się jakbym czytała o swojej historii, może nie wszystko się zgadza ale i tak chylę czoła ;). Mam nadzieję, że jakoś się uwolnisz.. Choć ja w swoim przypadku w takie cuda nie wierzę.

Pozdrawiam ;)


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]