Niedziela | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Niedziela .. 2013-02-03 ..15:18

Początek nowego miesiąca. Już za tydzień wreszcie rozpoczynam upragnione ferie zimowe. Dzisiaj pogoda bardzo mnie zaskoczyła. Co najdziwniejsze to pozytywnie! Mimo wczorajszego deszczu, kałuż, mokrych chodników dzisiaj kiedy wyszłam z domu było zupełnie inaczej! Świeciło słoneczko, a wokół wszystko suche, piękne wprost niesamowite. Z dnia na dzień aura diametralnie się zmieniła. Niestety było to chwilowe, ale nic nie przebije mojego stanu radości. Szłam wtedy do pobliskiego sklepu. Mój chód przypominał radosny taniec nimfy, byłam taka uśmiechnięta… Spoglądając w błękit nieba na głos dziękowałam Bogu za to, co mi ofiarował.


Co jeszcze u mnie? Hm, wreszcie wyluzowałam z prawem jazdy. Mam gdzieś czy zdam czy nie. Zdam – super, nie zdam – wylane. Nie obchodzi mnie już forsa. Jest dla mnie bezwartościowa. W końcu uświadomiłam sobie, że jeśli nie zmienię myślenia to daleko nie zajdę. Udało się. Zasługa przyjaciół jak zwykle. I tutaj pragnę Wam podziękować. Nie będę wszystkich wymieniała z imienia. Myślę, że te osoby wiedzą, że o nich mowa.


Pragnę także dodać coś o pewnej istotnej rzeczy. Zapomniałam wcześniej, bo przytłoczyły mnie inne sprawy. Podjęłam ważną decyzję odnośnie mojej przyszłości. Został mi rok nauki w technikum, a potem ? UWAGAAAAA, Vendi idzie na studia! Tak jest, będzie studentką. Został mi tylko namysł nad kierunkiem, ale wydaje mi się, że wybiorę coś dalej związanego z ekonomią. Zobaczy się J Ah, wreszcie się zdecydowałam! Myślę, że to dobra decyzja, bo im wyższe wykształcenie tym lepiej mi będzie na rynku pracy. A za najniższą krajową zapierniczać jak jakiś koń nie będę! ;p


A teraz wracam do swojej drugiej pasji, którą bardzo długo zaniedbywałam. Wiersze jeszcze od Czasu do czasu napiszę, ale rysowanie odeszło w głęboki cień. W ferie na pewno coś wstawię dla Was. Jakieś ładne dzieło powinno niebawem mi wyjść.


Statystyka:


Notek – 71


Wpisów do księgi gości – 6


Komentarzy – 139


Odwiedzin – 6159


Ranking:


Tydzień: 38


Miesiąc: 70


Rok:  -


Dodaj komentarzTwój Anioł :*** .. 2013-02-03 .. 15:23
Mądra decyzja skarbie:****
Jak to mówi moja mama "Bez dyplomu nie dostaniesz sie nigdzie".
Po części to prawda;/ Ale dasz radę skarbie:**
Będę zawsze z Tobą!:* Podzielam Twoją fascynacje taką pogodą! Mam to samo!;***** Oby ferie szybko przyszły,żebyśmy mieli dla siebie więcej czasu;*** KOCHAM CIĘ! JESTEŚ MOIM SŁONECZIEM! NIE CHCĘ JUŻ BEZ CIEBIE ŻYĆ! Co jeszcze u Ciebie?
Twój chłopak jest bardziej szczęśliwy,bo wróciło utulanie do snuuu;***


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]