Don't worry | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Don't worry .. 2012-12-14 ..20:29

Drugi egzamin. W końcu zdałam teorię. Nie ma z czego się cieszyć. To nic takiego. Gdyby mój instruktor z kursu lepiej mnie przygotował z czynności obsługowo - kontrolnych nie bałabym się tego. Na szczęście komputer "zlitował się" nade mną i miałam proste zadania. Na Trzecim już nie będzie pewnie tak lekko. Nie mam do siebie żalu. Nigdy nie załamuję się po porażce. Zrobiłam błahy błąd. Zapomniałam spuścić hamulec ręczny. Wiem, że to śmieszne. Tym bardziej, że widziałam palącą się kontrolkę... Nie wiem co się stało. Nie stresowałam się. Pomyliłam ją z kontrolką informującą o poziomie płynu hamulcowego. Koszmar! Jestem do niczego, ale nie poddaję się. To nie tylko moja wina. Pan "X", nazwijmy tak mojego instruktora żeby nie używać nazwisk tudzież imion, zamiast uczyć mnie takich rzeczy to przykładał większą uwagę jeździe po mieście, a przecież obsługę też muszę znać. Panie X!! Przez pana (celowo z małej, bo nie mam już do niego żadnego szacunku) się nie źle skompromitowałam i nie mogłam znaleźć przycisku do otwarcia maski!!! To jakaś paranoja! Dlaczego miałam z tym problem? - Odpowiedź jest prosta! Pan X nie pokazał mi tego. Na szczęście po chwili słabości i chęci poddania się postanowiłam walczyć do końca i szukać tego przycisku. Wreszcie znalazłam i pokazałam co trzeba. Szkoda, że nie zaliczyłam pasu ruchu przez taki głupi błąd, ale trudno. Nieważne za którym razem, ale zdam kiedyś. :) Jestem dobrej myśli. Odporność na stres i załamywanie to podstawa!


Na koniec jeszcze taka mała anegdota z wczorajszego dnia, a mianowicie z jazdy z panem X. Nie dość, że jak zwykle spóźnił się na nią pół godziny, przez co musiałam marznąć na kilkustopniowym mrozie to jeszcze musiał mnie denerwować. Z początku myślałam, że będzie ok, bo przecież mogłam sobie wykupić jazdy obojętnie gdzie. Nie był to żaden przymus. Jednak coś mnie skłoniło i zadzwoniłam w celu umówienia się z panem X na jazdy. Najpierw wkurzał mnie wiercąc mi dziurę w brzuchu na czym to ja oblałam egzamin. Nie chciałam powiedzieć i tyle. G. to obchodzi za przeproszeniem. Moja indywidualna sprawa. Potem jakieś głupie teksty w moim kierunku, że ja potrzebuje jeszcze 40-stu dodatkowych godzin. No jasne, może jeszcze stu? Co go to interesuje? Pff. Niech bym potrzebowała i dwustu to niech się nie wtrąca. Powinien mnie podbudować żebym się nie poddawała itd., a on tylko zraża mnie do siebie! Tym sposobem tylko traci kursantów, bo nikomu nie polecam go za instruktora. Cóż to też moja wina. Taką szkołę wybrałam. Ale jak wiadomo, mądry Polak po szkodzie. Brałam kota w worku. Nie znam żadnej szkoły w mojej miejscowości, nie wiem gdzie i jak jest. Wracając... Ten człowiek nieźle ma naje*ane we łbie! Całą drogę powrotną pierdzielił przez telefon jakieś farmazony jaki to on jest zajebisty. No nie ma to jak zawyżone ego. Mało tego! Co drugie słowo to łacina, przy czym nie dość, że obrażał znajomych to jeszcze własną matkę. Tak, dobrze widzisz. Własną matkę obrażał! Idiota do kwadratu jak dla mnie. Do obcych ludzi gadać pierdoły, że jego pies jest mądrzejszy od jego matki, bo ona jest taka tępa i nie wie nawet ile on potrafi. Dla mnie to żałosne i w ogóle tak mi się śmiać chciało, że masakra. O tym człowieku można komedię nakręcić. Cała Polska miałaby ubaw. Dlaczego tylko ja mam korzystać? - Czytajcie wszyscy jakich ludzi mamy w kraju. Pozdro dla pana X.


Dodaj komentarzElvenoor .. 2012-12-23 .. 09:39
Nooooo,chłopak się ucieszy,jak mu Kaśka wygarnie :D

black-live .. 2012-12-16 .. 09:15
dasz rade jak pisemny zdalas to i jazde zdasz, a co do instruktora jak zdasz to mozesz mu powiedziec kilka milych slowek ;)

Twój Anioł ;* .. 2012-12-14 .. 20:57
Spokojnie,kochana!
Zdasz za kolejnym razem także praktykę!
Na luzie,spokojnie,ja w Ciebie wierzę! Zawsze w Ciebie wierzyłem!
Powtarzałem Ci wiele razy,nabierz więcej pewności siebie!
"Jeśli myślisz,że coś się nieuda to na pewno się nie uda" - oto cały problem ;/
Po prostu jeszcze raz wszystko przyponij i powtarzaj sobie "Uda mi się,zdam!"
Ja w Ciebie wierzę!
Pamiętaj,Ukoachana ;* ;*


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]