Jak to możliwe ?! | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Jak to możliwe ?! .. 2012-10-12 ..19:45

Nie uwierzycie! Sama nie mogę w to uwierzyć, więc Wam też będzie ciężko, jeśli znacie mojego bloga. Ja nauczyłam się PORZĄDNIE jeździć!! Ja! JA się nauczyłam! To szok... Instruktor w końcu mnie chwali i we czwartek jadę się umówić na EGZAMIN! Tak, dobrze czytacie! EGZAMIN! Ja będę miała egzamin. Niesamowite. Tak się martwiłam... że się nie nauczę, że będę musiała jeszcze więcej kasy w to włożyć, a jednak jedyny wydatek to egzaminy. Bo nie wiadomo w końcu czy zdam za pierwszym razem. ;p Ale wierzę w siebie! W końcu czuję się na siłach, by iść na egzamin. Pozostało mi tylko przypomnieć sobie nieco teorii, no i nauczyć się budowy samochodu tj. gdzie i jakie światła, co i gdzie pod maską itd. Dam radę! W końcu wierzę we własne siły. Jestem z siebie taka DUMNA! Wow... Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w tych szczególnie trudnych dla mnie momentach. Kochani, narzekanie na prawo jazdy uważam za oficjalnie zakończone. He he he.


Dodaj komentarzLennie. .. 2012-10-13 .. 14:12
Gratuluję! :)

Ninaa .. 2012-10-13 .. 00:40
To życzę powodzenia, ja miałam już kilka egzaminów i oblewałam np na tym,że nie wyłączyłam świateł przeciw mgłowych, albo zaś ich nie włączyłam, jeden Pan egzaminator bardzo chciał żebym go złapała za kolano przy zmianie biegów,ale ja mu tylko zwróciłam uwagę czy mógł by się przesunąć i zaraz za bramą ośrodka mnie oblał.Także nic nie jest pewne,nawet jeżeli bardzo dobrze człowiek jeździ i stres robi swoje,ale życzę powodzenia :)

Twój Anioł .. 2012-10-12 .. 21:15
Spokojnie,kochanie.Tak trzymać! Wierzę,że dasz radę,a może nawet i ja się nauczę w swoim czasie ;) Wierzę,że Ci się uda! Trzymam kciuki!

Kasia jeżdzić się nauczy
Dostanie auto i zapas kluczy
Będzie jeżdziła lepiej od Kubicy
Kasia jedyną mistrzynią kierownicy
Nie jeden by się uczył od tej,co zaczyna
Bo Kasia przecież zdolna jest dziewczyna!


www.gbn.pl .. 2012-10-12 .. 20:58
To gratulacje
Pozdrawiam www.gbn.pl


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]