Do mojej klasy | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Do mojej klasy .. 2012-09-02 ..14:50

No i stało się. Nadszedł wrzesień, a wraz z nim nowy początek mojego piekła. Uhh... Zbliża się jesień, jedna z piękniejszych pór roku. Mimo iż moją ulubioną jest wiosna to jednak jesień ma coś w sobie, co mnie przyciąga, by wyjść na spacer. Ktoś mi napisał komentarz, że to żałosne płakać z powodu klasy, że powinnam z uśmiechem przyjść do szkoły, że nie ma czym się przejmować. Droga autorko owego komentarza, nie wiesz co czuję i co przeżywam. Nic nie wiesz, ani o mnie, ani o tym, co robią mi w szkole. Aczkolwiek dziękuję za chęć pomocy, ale każdemu łatwo jest powiedzieć, kiedy nie jest się w czyjejś sytuacji. Zrozum mnie choć trochę. Przynajmniej spróbuj. Nie wiem kim jesteś, ale podejrzewam, że kimś, kto mnie zna, a może i nawet kimś z mojej klasy. Jeśli wyjdzie to na jaw, usunę bloga. Nie chcę byście Wy - moja klaso czytali to wszystko. Już nabruździliście mi w życiu. Nawet nic sobie z tego nie robicie, lecz śmiejecie się za plecami, że zniszczyliście czyjąś psychikę. Dla Was to satysfakcja, bo uważacie się na silniejszych. Myślcie co chcecie, ja zawsze będę sobą, nie potrzebuję Waszej sympatii do mojej osoby. Na siłę nie da się nikogo do tego zmusić. A! I nawet nie próbujcie mi wmawiać, że to ja się odizolowałam, bo to nie tak. To Wy odtrąciliście mnie. Zaczęliście mnie wyzywać itp. Więc co miałam robić? Iść do Was i rozmawiać z Wami, mimo iż nie chcieliście tego? Jeśli to czytacie, zastanówcie się. Nie potraficie powiedziec mi w oczy co do mnie macie to może chociaż anonimowo w komentarzu do tej notki? Śmiało! Chętnie się dowiem kilku konstruktywnych opinii, moja "kochana" klaso.


Dodaj komentarzLennie. .. 2012-09-02 .. 23:58
Ach, wiem jak to jest mieć w klasie zwierzęta, a nie ludzi... może przesadziłam. Nie powinnam obrażać zwierząt, nie zasługują na to. 'Ludzie' w klasie są nieludzkimi istotami nic nie wartymi, ale nic na to nie poradzimy i trzeba się z tym pogodzić. Ja próbowałam walczyć... dwa lata płaczu i tak nic nie dało. Nie zmieniłam szkoły, klasy, nic nie robiłam. Udawałam, że nie słyszę, że nic do mnie od nich nie dociera i się udało! Wygrałam tą bitwę :) Teraz, gdy jestem już w gimnazjum i spotkam ich na ulicy, omijają mnie szerokim łukiem, nawet nie spoglądając w oczy. Wygrałam, a to ich boli. ''Nie przejmuj się nimi'' - tak mi mówiono i ja Tobie też tak mówię. Miej ich gdzieś, a może Ci się poszczęścić.

Oj, rozpisałam się ;D


Twój Anioł .. 2012-09-02 .. 16:47
Jeśli usuniesz bloga,pokażesz tym wrednym draniom,że mogą się z Ciebie bezkarnie śmiać,że wystarczy tylko wiedza o Twoim \"tajnym\" blogu.Jeśli nie usuniesz,olejesz ich,nie będziesz ich słuchać,nie będziesz się nimi przejmować to w końcu zrozumieją,że nie jesteś łatwym celem do naśmiewania się i zostawią Cię w spokoju.Bądź silna.Teraz i ja będę bardziej dobijany przez Niedbalca,bo już wie,że szydzono ze mnie również w gimnazjum.Ale ja mu się nie dam i Ty też bądź silna !
Nie poddawaj się,bądź wytrwała i nie ulegaj ich kpinom ! Wierzę w Ciebie !


black-live .. 2012-09-02 .. 15:34
wez sie nie przejmuj tymi niedorozwinietymi idiotami ktorzy ciesza sie z twojej porazki. Miej ich w dupie i tyle.

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]