Pechowa trzynastka | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Pechowa trzynastka .. 2012-08-21 ..13:13

:(


 


Choć nie wierzę w przesądy (w żadnym wypadku!) to ta liczba mnie dobiła. Mamy 21 sierpnia, 13 dni do rozpoczęcia szkoły. Na samą myśl o tym robi mi się nie dobrze. I nie dość, że muszę pisać od nowa notkę przez własną głupotę to jeszcze złapałam doła przez to, co czeka mnie już niedługo w szkole. I nie to, że jestem kolejnym marudzącym, głupim dzieciakiem nienawidzącym nauki. Nie, głównej roli nie odgrywa tu nauka, lecz moja wręcz popierniczona klasa. Tak! trzeba to dosadnie ująć. Ich nie da się inaczej określić. Nie myślcie, że mam się za kogoś lepszego od innych, ale oni są nieznośni i żałośni. Nienawidzą mnie tylko za to, że jestem brzydka. Nie rozumiem tego. Szukają obiektu żeby się pośmiać to wybierają te brzydsze osoby. Żenada jak dla mnie. Może są wśród nich osoby zasługujące na jakikolwiek szacunek, ale większość to hipokryci i wredne szuje. To aż tak ohydne stworzenia, że się popłakałam na samo wspomnienie o trzecim września. Znowu się zacznie. Jejuuuu... Już słyszę te zaczepki, wyzwiska, mój płacz po kątach i w domu. Nie mam NIKOGO, z kim mogłabym pogadać w tej klasie. Znowu się zacznie samotne przebywanie na przerwach, na lekcjach... Aż się boję żeby czasami nie powróciły mi myśli samobójcze i chęć zmiany szkoły. Chociaż w sumie to pierwsze jest bardziej realne z racji tego, że dwa lata w Technikum Ekonomicznym to bardzo dużo. Jeśli się przeniosę to pewnie musiałabym zacząć od pierwszej klasy, a nie chce mieć dwóch lat w plecy tylko po to, by mieć spokój. Zresztą po to poszłam do tej szkoły, by ją ukończyć! Poza tym nie wiadomo czy w nowej klasie nie byliby jeszcze bardziej fałszywi ludzie. Różnie to bywa. Te dwa miesiące wakacji choć troszeczkę nudnych, ale dały mi bardzo wiele spokoju i oddechu. Oddechu od tego wszystkiego, co czeka mnie już niedługo od nowa. Dziwne, że dziś po raz pierwszy w życiu popłakałam się na myśl o nadchodzącym roku szkolnym we wakacje. Możecie sobie wyobrazić jakie piekło tam przechodzę, jeśli doprowadziło mnie to do łez. Boję się, że szkoła mnie przytłoczy, zestresuje do końca i będzie mi jeszcze gorzej szło na jazdach. Tia, ten wredny instruktorek od siedmiu boleści coś powie, ja pomyśle jeszcze o zaczepkach, to wszystko się skumuluje i znowu puszczą mi nerwy. Jak ja to wytrzymam? - Nie wiem. Czy ja naprawdę jestem aż tak brzydka, by mnie za to nienawidzić? Przepraszam za to użalanie się nad sobą, ale nie miałam innego pomysłu na notkę. Wybaczcie.


Zdołowana - Vendie


Dodaj komentarz:):) .. 2012-08-30 .. 22:58
Dlaczego tak krytycznie oceniasz swoją klasę? Klasa jak klasa, ale żeby odrazy płakać na samą myśl o niej ? - trochę żałosne moim zdaniem :). Jestem w 100% pewna, że masz jakieś miłe wspomnienia z nią związane. Napewno są osoby, które z Tobą mimo wszystko porozmawiają i pomogą. Nie warto unosić się swoją dumą. Czasem trzeba przełamać samego siebie. Przyjdź czasem do szkoły z uśmiechem, myśląc, że będzie lepiej niż zwykle, a nie z nastawieniem "znowu muszę iść do tej pos*ranej szkoły".

Michaś;] .. 2012-08-21 .. 18:29
dasz radę Kasi nie ma co się załamywać na zapas.;)

fromtheinside .. 2012-08-21 .. 16:50
Ty? Brzydka? Proszę Cię, przecież widzieliśmy wszyscy Twoje zdjęcie na blogu Tczewianka. I na prawdę nie powinnaś tak o sobie mówić, bo to nie prawda. A oni są idiotami. I dobrze, że tu, na blogu, masz wsparcie. I wiesz, dlaczego je tu masz? Bo tu widzą, jaka faktycznie jesteś. Gdyby oni chcieli Cię dobrze poznać, również wiedzieliby, że jesteś wartościowym człowiekiem. Albo są zwyczajnie na to za głupi.

fankaw .. 2012-08-21 .. 13:32
Dasz radę , wytrzymasz.. Wiem jak to jest być nie lubianą w klasie., ale ty dasz radę. Będziemy cię wspierać. Pomożemy ci ! A tymi idiotami się nie przemuj to są ludzie , którzy , mają za duzo kompleksów ! A ty jesteś piękną , cudowną dziewczyną!

Twój Anioł .. 2012-08-21 .. 13:26
Spokojnie,Kasiu.Wiem,co przeżywasz. W klasie u mnie jest grupa osób,które po mnie jechały non-stop.Zwłaszcza Niedbalec.Teraz,gdy mój \"najlepszy kolega \" Daniel,ma konto na Facebooku,wszystko się posypało.
Niedbalec zaczął o mnie jak zwykle mówić jakieś durnoty a Danielek się przyczepił:\"Oj,Matłok.Widzę,że dalej po tobie jeżdzą\".Wszyscy podchwycili jego temat i teraz jeszcze bardziej zaczną na mnie \"polować\"
Śmieją się z Twojego wyglądu - przecież jesteś PIĘKNA !
Ze mnie śmieją z mojego "debilizmu",myślą ,że jestem łatwowiernym idiotą. Przecież wiem,że to nieprawda !
Jesteśmy od nich o wiele lepsi! Sami mają kompleksy ! Śmieją się ze słabszych - to nie sztuka. Boją się naśmiewać z silniejszych - bo wiedzą,co ich czeka !
Pamiętaj,nie załamuj się ! Codziennie będziemy ze sobą rozmawiać,żeby razem podtrzymywać się w naszych przekonaniach ! Teraz nie jesteśmy sami !


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]