Co się ze mną dzieje?! | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Co się ze mną dzieje?! .. 2012-08-13 ..19:03

Nie wiem czemu, ale ostatnio jestem jakaś totalnie wyciszona, smutna... Nieobecna. Zastanawiam się nad powodem, ale nie umiem go odnaleźć. Może to zmęczenie? - Ale czym? Męczą mnie jazdy? Nieee.. Przecież już się nie stresuję nimi. Czy to przez codzienną rutynę? Może brakuje mi szkoły? Czy ja wiem? Z jednej strony tak, bo nudno w domu i nie ma co robić, ale z drugiej nie, bo klasy za fajnej nie mam (nie mówiąc o wszystkich) poza tym jakoś bym nudę zabiła. Co prawda z czasem byłoby coraz więcej na karku... No i tak to jest: nigdy nie dogodzi. Raz za nudno, raz za mało czasu wolnego, nadmiar nauki itp... Jaki to człowiek głupi i dziwny jest. No i mój ząb... Uhhh... Ponarzekam teraz Wam trochę... Od kilku tygodni mnie pobolewa. Koszmar. Już wolę ból głowy czy brzucha. Jutro dzwonię do dentysty. Cholera! Tylko żeby mi go nie wyrwał! Jak ja będę wyglądać bez czwórki... Jeju! W szkole i tak się ze mnie śmieją, a teraz to już w ogóle będzie napina... Dostanę ksywkę szczerbata. Super. Zawsze o tym marzyłam. ;/ Dobra dosyć tego biadolenia. Musi być dobrze...


Vendie


Dodaj komentarzTwój Aniołek .. 2012-08-14 .. 10:35
Za to ja coraz częściej chodzę przygnębiony,rozmyślony,cichy.Myślę nad tym wszystkim co przeżyłem,przeżywam i co przyjdzie mi przeżyć.Myslę o sobie,naszej Miłości,o wszystkich moich lękach,o tym kim chciałbym być,jaki chciałbym być.Akurat wczoraj w moje urodziny,musiałem się x tym borykać ;/ Ale nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło:takie myślenie wprawia mnie w nastrój refleksji a co za nią idzie-weny do tworzenia.Artyśi tak już mają,z resztą każdy z nas ma takie ciche dni.
Każdy musi ponarzekać,posmucić się,ale z czasem to mija.
P.S
Gratuluję przejścia pasjansa na poziomie trudnym ;D
Jestem z Ciebie dumny !


nemo.e-blogi.pl .. 2012-08-13 .. 20:01
Zgadzam się z tym, co napisałaś na blogu lovehate16 (czy coś takiego). Naprawdę, aż się odechciewa wszystkiego, a ręce opadają!

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]