Sport i żenujące notki | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Sport i żenujące notki .. 2012-08-09 ..12:27

Kontynuując temat siatkówki chciałam napisać nieco o wczorajszym meczu Polski z Rosją. Nasza reprezentacja grała o wiele lepiej niż w poprzednim spotkaniu z Australią, z którą także przegrała. Cóż, jest smutek, gorycz żalu, ale nic już nie poradzimy. Odpadliśmy z Igrzysk Olimpijskich w Londynie, medalu już nie będzie... Co mogę powiedzieć ? No smutno  mi, bo wierzyłam w Polaków, myślałam, że po porażce z Australijczykami są zmobilizowani wystarczająco na tyle, by wygrać z Rosjanami. Mimo kolejnej porażki, nie zawiodłam się na Nich, bo kocham ten sport i zawsze będę Im kibicować!! Niezależnie czy wygrywają czy przegrywają mecze. Mam nadzieję, że za 4 lata również się zakwalifikują i zdobędą złoto. Już nie raz pokazali, że potrafią, to zdolni chłopcy i nie poddadzą się tak szybko.


Teraz zmieniając temat chciałam poruszyć kwestię e-blogów. Mianowicie notek co niektórych osób. Jak widzę w ich treści prośby o komentarze to po prostu mnie krew zalewa!! Ja się pytam co to ma znaczyć?! Czy bloga pisze się dla liczby odwiedzin i komentarzy?! - No myślę, że nie... Ludzie, ogarnijcie się w końcu. Bloga się pisze dla siebie, nie dla publiki. Przed chwilą czytałam u pewnej osoby, już nie powiem jakiej, nie będę jej tu kompromitować, jak ktoś wie, to okey, więc czytałam, że usuwa bloga, bo za mało ludzi go odwiedza i komentuje. Masakra po prostu. Nie rozumiem takich ludzi. Moich dwóch blogów też nie czyta jakiś wielki tłum osób, ale cieszę się, że mam jakieś grono fanów moich przemyśleń tutaj i wierszy na drugim blogu. Chciałabym Im za to podziękować. Za każde wejście, komentarz. To naprawdę dla mnie cenne. APEL DO INNYCH NIEDOWARTOŚCIOWANYCH: nauczcie się doceniać nawet te małe postępy. Jak mówi refren bardzo znanej piosenki: "Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest." I tu brawa dla Sylwii za tak piękny tekst, jest w nim wiele prawdy.


Zażenowana - Vendie


Dodaj komentarzmyspace .. 2012-08-09 .. 12:40
Rosja jest o wiele lepsza, nie można mieć pretensji do naszych siatkarzy bo robili co mogli. Bartek Kurek zapowiedział walkę, której sie podjęli. Cóż w meczu z Australią naważyli sobie piwa i teraz musieli je wypić. Ale popieram Ciebie i innych kibiców (nie pseudokibiców), że stać ich na medal, nie teraz to innym razem. Tak dla jasności nie jestem sezonowym kibicem, kibicuje naszym siatkarzom i siatkarkom od 6 lat ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Twój Aniołek .. 2012-08-09 .. 12:37
Cieszę się,że polscy siatkarze mają tak wspaniałych i wiernych kibiców jak Ty. Polacy co prawda przegrali,ale wzięli się do roboty ! Po klęsce z Bułarią,która okazała się kubłem zimnej wody,Polacy miażdżyli każdego rywala aż do meczu Australią.
Raz na wozie raz pod wozem.Fortuna kołem się toczy.

Kochanie,gratuluję nowego szablonu. Jest cudowny :) !


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]