Co to ma znaczyć ?! | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Co to ma znaczyć ?! .. 2012-08-06 ..16:25

Po dzisiejszym meczu Polski z Australią byłam zawiedziona niektórymi opiniami polskich kibiców. O ile można takich ludzi w ogóle nazwać kibicami... Kibic to ktoś, kto wspiera i dopinguje swoją drużynę niezależnie od wyniku!!! A co czytałam w komentarzach na pewnym forum internetowym?? "Żenada! Nie potrafili sobie poradzić z poganiaczami kangurów!" ; "Łajzy przegrali, bo to Polska"... Jak można tak pisać?! Nie będę przytaczać więcej tego typu stwierdzeń, bo to śmieszne. Nasza reprezentacja grała świetnie, dała z siebie wszystko! A to, że przegrali - trudno. Australia była lepsza, więc zasłużyła na zwycięstwo. Polska już tyle razy udowodniła, że potrafi wygrać, że jest w dobrej formie... A tu co? Jak wygrywają to wszyscy ich wielbią i na rękach chcą nosić, ale jak już zdarzy się im porażka to od razu są najgorsi. Proponuję wyjść samemu na boisko i zagrać. Zobaczymy jak niektórym takim delikwentom by poszło. W gadce każdy jest dobry, ale jak przyjdzie co do czego to żaden się nie odezwie. Smutne. Siatkówka to mój ukochany sport, uwielbiam go i jestem dumna z naszych siatkarzy, bo dla mnie zawsze będą MISTRZAMI !!!


Fanka siatkówki - Vendie


Dodaj komentarznastasen .. 2012-08-06 .. 22:41
To zwyczajni internetowi hejterzy. Oni chcą tylko zwrócić na siebie uwagę. Zależy im na tym, aby o nich mówić. Obojętnie jak, ale mówić.

Twój Aniołek .. 2012-08-06 .. 16:36
Polacy to dziwny naród. Jak jest dobrze to się cieszą a jeśli choć raz przegramy od razu zaczynamy narzekać,że wczęsniej było lepiej.To jest nienormalne! Jesteśmy mistrzami świata w siatkówce,tego tytułu nikt nam prędko nie odbierze.Pamiętajmy,że nawet mistrzowie muszą kiedyś upaść tylko po to ,by wrócić w końcu do formy i udowodnić swoją wartość.
Bierzmy przykład z Irlandczyków na Euro: Wiedzieli,że to jużkoniec,że nie przejdą a jednak kibice wciąż byli optymistycznie nastawieni.Wciąż wierzyli.
Prawdziwy kibic jest ZAWSZE ze swoją drużyną,nie ważne czy wygrywa czy spada w rankingu. Kibic ma dodawać sił,odwagi,motywacji do doskonalenia umiejętności i ciężkiej pracy.


e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]