Słońce | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Słońce .. 2012-07-30 ..19:40

Pierwsza połowa wakacji za nami. Szczerze mówiąc lipiec minął mi bardzo powoli, ale to dobrze. Jeśli kolejny miesiąc tych beztroskich dni będzie równie owocny to tylko się cieszyć. Czy to kino, czy jezioro, czy morze, czy spacerek było GENIALNIE! Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi podczas tych nie tylko upalnych, ale i deszczowych dni. Mam już, a może i dopiero 8h jazd za sobą. Szkoda, że dopiero po tej ósmej nauczyłam się tak porządnie jeździć. Mam nadzieję, że kolejna godzina będzie już tylko lepsza i nie długo pojadę do Gdańska, gdzie będę miała egzamin. Cieszę się, że w końcu to nastąpiło.
słońce


 


Ostatnio miałam ciekawy temat do rozmyślań... Mianowicie zastawiałam się jak to jest możliwe, że słońce widać na kilku kontynentach jednocześnie? Przecież jest ono tylko jedno na cały świat. Może i to dziwne, iż o tym myślę, bo ktoś mógłby powiedzieć: "przecież niebo jest wysoko, dlatego widać je wszędzie". Ok, w porządku, ale na dystansie tysięcy kilometrów?! Moim zdaniem jest to niesamowite zjawisko i lubię o tym myśleć patrząc w niebo. Jeśli macie dla mnie jakieś wyjaśnienia, piszcie. Chętnie z kimś o tym podyskutuję.


Vendie


Dodaj komentarzslodka1996 .. 2012-07-30 .. 20:50
Świat jest olbrzymi.To i słońce jest wielkie.No ten...Po co ono miałoby istnieć,jakby nieogrzało wszystkich.Świat jest skonstruowany logicznie.Nawet czasami Polska jest zaduża.Niby nie największa,ale dla mnie i tak duża.Nie ma się nad czym zastanawiać,słońce niech lepiej takie będzie.

Zwi@dowca/Calaveras .. 2012-07-30 .. 19:58
Zastanawiałem się nad niebem : Ono jest jak kopuła przykrywająca świat.Jest wielkie . Wzrokiem nie da się go ogarnąć. Jest piękne,nieważne czy słońce czy burza. Wydawałoby się,że zaraz za nim jest Niebo,miejsce gdzie króluje Chrystus a wszyscy sprawiedliwi idą tam po śmierci.Kosmonauci wiele razy wylatywali w kosmos,by odkryć Wrzechświat,jeszcze większy od Ziemi. Niezmierzony,niezbadany,pełen tajemnic!

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]