NARESZCIE !!! | Blog (nie)dojrzałej kobiety
NARESZCIE !!! .. 2012-07-27 ..18:22

To, co dziś się wydarzyło przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Dziś miałam mieć kolejną jazdę. Oczywiście jak zawsze przed wyjściem strasznie się stresowałam, prawie straciłam przytomność. Jednak kiedy przyszłam już na parking, cały stres minął jak ręką odjął! Wsiadłam do samochodu i ruszyłam. Od razu na wstępie odbyła się rozmowa, która moim zdaniem przesądziła o przebiegu całej jazdy.


- Pan chyba nie ma do mnie cierpliwości. - powiedziałam.


- Tu nie chodzi o cierpliwość. Jak ja Ci sto razy powtarzam to samo, a Ty nadal popełniasz te same błędy to się nie dziw.


- Ja po prostu nie kontroluję tego, że ja coś źle robię.


- No to kto ma mieć kontrolę nad Twoim ciałem? Może chcesz zobaczyć jak inni jeżdżą, co mają tyle samo godzin co Ty?


- Nie, lepiej nie.


(chwila ciszy)


- Pan nawet nie wie jak ja się stresuję. Zobaczy Pan jak mi się noga trzęsie. A już nie mówiąc o tym co było w domu, przed jazdą.


- Ale spokojnie, Ty się nie denerwuj. No już jedyneczka i ruszamy.


- No i jak Pan nie krzyczy to jest OK.


- Ja krzyczę? To nie jest krzyk. A co ja mam mówić? A do ch*ja wjedź w tą ciężarówkę i takie tam.


- No przeklinanie na pewno dużo da.


Cała jazda potem przebiegała bardzo sprawnie i dobrze. Nie zrobiłam żadnych poważnych błędów, w zasadzie w ogóle ich nie było. :) Kiedy zaczęłam parkować samochód, nie wierzyłam, że to już... Byłam w szoku, że tak szybko to minęło. Umówiliśmy się na kolejną jazdę i przy okazji instruktor powiedział, że jeszcze trochę i powoli będziemy umawiać się na jazdę do Gdańska. WOW! - pomyślałam. Nareszcie! W końcu mi sie udało pojechać bezbłędnie! Bez żadnych zastrzeżeń! Byłam z siebie baaaaardzo dumna!!! Niesamowite uczucie. Dziękuję wszystkim, którzy wierzyli we mnie, wspierali mnie, bo w końcu dałam radę! Udowodniłam, że potrafię.


Vendie


Dodaj komentarzMichaś;] .. 2012-07-29 .. 09:32
Nigdy w Ciebie nie zwątpię ;)

slodka1996 .. 2012-07-27 .. 18:34
Super,gratuluje.Oby tak dalej

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]