Moje spojrzenie | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Moje spojrzenie .. 2012-07-13 ..17:56

Chciałabym napisać dziś coś mądrego. Najlepiej jakąś obszerną notkę, która Was zainteresuje. Jak na razie do głowy przychodzi mi tylko jedna rzecz. A więc do dzieła!


Czy zastanawialiście się kiedyś nad istnieniem przyjaźni damsko - męskiej? Ja tak. Wielu ludzi twierdzi, że nie jest ona możliwa. Bynajmniej nie na dłuższą metę. Spotkałam się z licznymi opiniami zawierającymi w sobie pesymistyczny stosunek do takowej przyjaźni. Mianowicie, że prędzej czy później jedno z dwojga poczuje coś więcej. Tak, to prawda. Takie sytuacje mają miejsce. Mimo, iż uczucie jest skrywane, tłumione w sercu to przyjaźń przecież nadal istnieje! Ci ludzie wciąż mogą na sobie polegać! Dlatego nie rozumiem dlaczego wielu z nas obala żywot przyjaźni między kobietą a mężczyzną. Poza tym niekoniecznie musi być tak, że nie jest to taka "tradycyjna" przyjaźń oparta na wzajemnym wsparciu i zaufaniu. Nie musi być zawsze tak, że jedno w drugim się zakocha. Są takie przyjaźnie i piszę to z pełną odpowiedzialnością i świadomością.


No cóż... Nie udało się napisać obszernej notki, ale mam nadzieję, że Was choć trochę zainteresowała.


Infatuated


Dodaj komentarzZwi@dowca z Dębicy .. 2012-07-16 .. 08:00
Żebym tylko umiał tak krótko a treściwie pisać notki...
No,cóż njwidoczniej muszę po prostu wszystko po kolei rozpisywać.
Taki mój nieszczęsny los....
Los ANGELES


Caroline.. .. 2012-07-15 .. 23:25
Robię ci spam przy notce XD Kolejny rozdział. zapraszam caroline84.e-blogi.pl

Caroline.. .. 2012-07-14 .. 16:12
I zapraszam na kolejny rozdział ;)) caroline84.e-blogi.pl

Caroline.. .. 2012-07-13 .. 21:32
Tak, jak mówiłam, kolejny rozdział już jest. Na dzisiaj to już ostatni.. Tak, żeby nie zanudzać ;) Pozdrawiam ;*

Caroline.. .. 2012-07-13 .. 20:16
No więc tak, po przeczytaniu tego twopjego opowiadania mam mieszane uczucia. Oczywiście bardzo mi się podobało, ale to zakończenie było takie smutne.. i dziękuję za opinię na caroline-84.. już nie długo [dzisiaj] ukaże się nowy rozdział. pozdrawiam ;)

pysiaxdxd .. 2012-07-13 .. 18:23
Nie liczy się jakoś notatki, tylko jakość ;) Bardzo fajnie to podsumowałaś. Też zgadzam się z twoim zdaniem na ten temat, bo sama to także doświadczam ;)

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]