Wczoraj smutek, dziś już radość | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Wczoraj smutek, dziś już radość .. 2012-07-05 ..18:53

Mija tydzień odkąd zaczęły się wakacje. Myślałam, że będzie bardzo źle, nudno i co tylko jeszcze. Tymczasem nie ma co narzekać. W sumie pogoda aż taka zła nie jest, mimo okresowych burz i silnych wiatrów. Dzisiaj miałam mieć kolejną jazdę, ale niestety się nie odbyła. Tak, napisałam niestety ;) Czekałam 20 minut na instruktora, lecz nie zjawił się. Dzwoniłam dwukrotnie, nie odebrał żadnego z połączeń. Poszłam do biura, gdzie dowiedziałam się o jego chorobie. Najpierw sama symulowałam gorączkę, a teraz mój instruktor ją ma. Co za zrządzenie losu. Na początku myślałam, że się wścieknę, ale jakoś ostatnio nie jestem skora do nerwów i złości. Wolę trzymać negatywne humory na wodzy. Cóż w sumie nawet tęskno mi za jazdą samochodem. Mam już do tego większy dystans. Mam nadzieję, że przez tą długą przerwę nie będzie jeszcze gorzej niż było, jest.


^^


Moje życie powoli nabiera barw. Staram się jak najmniej narzekać i czerpać z życia wszystko co najlepsze. Na blogu pewnych osób przeczytałam dziś piękne słowa. Pozwolę sobie je przytoczyć. Mam nadzieję, że nie będą mieli o to do mnie złości.


"A jak czegoś długo szukasz, bardzo mocno pragniesz i w końcu znajdujesz, to możesz dojść do wniosku, że najszczęśliwszy byłeś, gdy szukałeś i walczyłeś..." nastasen


"Miłość to nie tylko bycie razem i trzymanie się za dłonie... Ale jeśli jednak patrzysz TEJ osobie w oczy i czujesz jej szczęście, które czerpie z Ciebie, to nie masz prawa powiedzieć, że w życiu Ci nie wyszło." fredziele


W pełni zgadzam się ze słowami, które napisali. Dzięki nim m.in. uświadomiłam sobie, że szczęście jest zawsze tylko trzeba umieć je odnaleźć.


Infatuated 


Dodaj komentarznastasen .. 2012-07-05 .. 20:49
Bardzo mi miło, że spodobały Ci się te słowa. Powodzenia na jazdach;)

Michaś ;) .. 2012-07-05 .. 20:32
No i pozytywnie :D

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]