Beztroskie wakacje? Nie dla mnie... | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Beztroskie wakacje? Nie dla mnie... .. 2012-06-29 ..15:40

Wreszcie doczekałam się wakacji jak wszyscy uczniowie... Ale co mi z tego, kiedy nie będą one dla mnie spełnione. Mianowicie mam teraz jazdy, których wprost nienawidze!!!! Ohh.. Jak ja żałuję, że poszłam na ten kurs prawa jazdy. :( :( Najchętniej bym to rzuciła w cholerę, ale przecież nie mogę ;( Rodzice by się zawiedli, a poza tym kurs jest już opłacony. Ehh.. Nie wiem jak ja to wytrzymam. ;/ Dzisiaj złozyłam CV do agencji pośrednictwa pracy, więc mam nadzieję, że uda się coś znaleźć na czas wakacji. Może chociaż praca pozwoli mi choć na trochę zapomnieć o tym koszmarze, jakim jest dla mnie ten głupi kurs!!!


Dodaj komentarzZwi@dowca .. 2012-07-08 .. 11:28
Ciężka praca ma to do siebie,że nikt jej nie lubi. Nawet mnie odechciało się uczyć i -gdy nie mogę czegoś spamiętać- robię ściągi. Praca wymaga całkowitego skupienia i maksimum wysiłku. Im większe zaangażowanie tym szybciej będzie zrobione.
Jeszcze będziesz z siebie dumna,gdy będzie po wszytskim !
Uczucie dumy,bo zrobiłeś/aś coś sam/a - bezcenne !
Odwagi ! Jeszcze świat się nie skończył ;-)

Zwi@dowca Mateusz,z miasta Dębica


infatuated .. 2012-06-30 .. 20:37
Tak, ale dla mnie to jest katorga, a nie przyjemność! Instruktor jest wredny i chamski! Obraża mnie i moją ambicję. Poza tym nic mi nie wychodzi. Jak zdam za dziesiątym razem to będzie mega! ^^

Trist. .. 2012-06-30 .. 20:22
Alee dzięki temu prawo jazdy, będziesz mogła jeździć samochodem ;) Wiem, czasami są rzeczy, których nie chce się robić, a trzeba .

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]