Nieśmiertelność | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Nieśmiertelność .. 2012-05-05 ..09:30

Co by było gdyby człowiek był nieśmiertelny? Jak wyglądałoby Wasze życie? Wyobrażaliście sobie kiedykolwiek życie wieczne na Ziemi?  Na te pytania zapewne każdy z Was miałby różne odpowiedzi. Ja osobiście często rozmyślam na owy temat. Bardzo lubię zastanawiać nad nieśmiertelnością. Dla mnie to bardzo ciekawy temat. Przecież w Piśmie Świętym, co prawda w przenośni, ale napisane jest, iż gdyby człowiek był posłuszny Bogu - nie grzeszyłby to żyłby po wieczne czasy. Co Wy o tym myślicie? Mi się to w głowie czasami nie mieści, gdyż żyć ok. 70-80 lat, a żyć przez wiele wiele stuleci to niewyobrażalna różnica, prawda?


Infatuated


Dodaj komentarzTrist. .. 2012-05-05 .. 18:04
Jaa wolee być Niewidzialna, niż żyć nieśmiertelnie ;)

tczewianka .. 2012-05-05 .. 18:00
Nie twierdzę, że chciałbym żyć wiecznie ;p Chociaż? Nie zastanawiałam się nigdy nad tym ^^ Po prostu rozmyślam nad tym jakby to było ;)

dresiara .. 2012-05-05 .. 16:52
Czy na prawde chciałabys życ wiecznie? Życie w końcu staje się nudne,a poza tym ludzie mają dużo problemów,niektórzy swoje życie kochają a inni nienawidzą,czemu np.takie nastolatki odbierają sobie życie,po prostu nie dają sobie rady na tym brutalnym świecie...Ja jestem zdania że dobrze że nie ma życia wiecznego ale jestem strasznie ciekawa życia po śmierci : )

Allison Spencer :) .. 2012-05-05 .. 10:17
Zgadzam się z tobą to wielka różnica. Sama się nad tym zastanawiam ale to chyba nie jest mozliwe :) Zapraszam do siebie ;d

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]