Hańba dla Polski | Blog (nie)dojrzałej kobiety
Hańba dla Polski .. 2012-05-03 ..20:13

Nie znalazłam sobie dzisiaj żadnego konkretnego zajęcia, więc pogrzebałam sobie nieco w internecie... I na co się natknęłam? Hymn na EURO 2012. Co o nim sądzicie? Jak dla mnie to jest totalna porażka, katastrofa i co tylko jeszcze! Nie rozumiem ludzi, którym coś takiego może się w ogóle podobać. I to ma nas zachęcić do kibicowania?? To już poprzedni hymn był sto razy lepszy. Być może głosujący zrobili sobie jakiś niewybredny żart wybierając tę piosenkę, ale komu będzie do śmiechu kiedy nadejdzie czerwiec? Oczywiście całej Europie! Gratuluję pomysłu! naprawdę bardzo inteligentny i ambitny wybór! Jak zwykle oczywiście trzeba skazywać Polskę na wieczne pośmiewisko w oczach innych krajów. A co ja na to? A jak tak, o!


Śmieje się Europa
śmieje Ukraina
Polski hymn na Euro?
To jest k***a kpina!
Koko koko ch** ci w oko
śmiechy słychać hen wysoko
Ludziom siły brak.


Przepraszam za wulgarne słowa mimo, iż zostały one ocenzurowane tzw. gwiazdkami, ale chyba większość z Was zgodzi się ze mną. Dla tych, którzy jakimś cudem nie słyszeli ;)
Infatuated


Dodaj komentarzMichaś ;) .. 2012-05-06 .. 14:32
Żal i tyle

Trist. .. 2012-05-04 .. 10:53
Oglądałam cały ten program w telewizjii i w porównaniu do innych, to one były fajne, choć jak się tak słucha, to są głupie ;D

e-szablony
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]